Rady a tipy

Články

Aromaterapie_clanky

Nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky

Připravili jsme pro Vás unikátní řadu aromaterapie s nejsilnějšími aroma složkami na našem trhu. Unikátní určenou výhradně do vířivých van se zesíleným efektem horkých koupelí. Nová řada americké aromaterapie Rx Therapy je jedna z nejefektivnějších vonných esencí s ozdravnými a rehabilitačními účinky s rozšířenou nabídkou.

Mollus_spa studio

Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive

Pro každého našeho klienta nabízíme možnost komplexního řešení v případě, kdy se jedná o kompletní realizační dílo a uložením vířivé vany vše začíná. Naši specialisté jsou schopni se Vám věnovat nejen v rámci technicky přípravného řešení, ale také zajistit komplexní řešení na míru včetně dodávky příslušenství a doplňků.

Delphina 2016 SPA Studio 2

Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016

V nové generaci tohoto modelu byly kladeny přísné nároky na funkční konformitu jasně charakterizovanou unikátní designovou linií, díky které se opět liší od svého předchůdce. Poslední generace tohoto modelu předbíhá současné trendy a své sebevědomí potvrzuje nejuniverzálnějším využitím a nejsofistikovanějšími masážními systémy ve své třídě.

Maximální péče SPA STUDIO

Maximální péče pro každého našeho klienta

V obecné rovině se zajímáme o všechny detaily okolo našich zařízení. Od prodeje, správného modelu, masážních dispozic, přes barevné modifikace, až po orientaci uložení. Pokud je to klientovým přáním, můžeme mu pomoci také s celkovou představou a vytvořit finální vizualizaci o tom jak by mohlo celkové dílo působit v jeho prostředí. Je nám potěšením naplňovat Vaše sny a plnit Vaše představy.

Hi-Fi-Crystal-Bass-Sound-System-II

Zvukové systémy a možnosti ozvučení od Canadian Spa International®

Do vířivé vany je možné instalovat několik druhů a typů zvukových zařízení. Každému klientovi se snažíme vyhovět dle jeho přání a konkrétních požadavků a dle pozice a umístění vířivé vany pak individuálně přistupovat k umístění zvukové systému a navrhnout i nejefektivnější způsob ozvučení nejen vířivé vany ale také jejího okolí. Do našich zařízení používáme pouze nejkvalitnější a osvědčené zvukové technologie a dle náročnosti zákazníka pak individuálně každou sestavu konzultujeme.

TOUCH SCREEN - članek - rady a tipy

Inteligentní systémy řízení

Exkluzivní ovládací panel ze série LM doporučujeme do speciálních paketů a pro nejnáročnější klientelu. Ovládací prostředí potěší příznivce barevných panelů s velmi citlivým dotykovými snímači displeje. V příplatkových paketech je možné si tento panel zaměnit za jakýkoliv jiný například ze série TP s podporou GPS a širokou rozšiřitelností o další technologie na řídicích jednotkách.

masazni-zony-canadian-spa-nezavisle-rizeni-masazi

Nezávislé řízení a ovládání masáží ve vířivé vaně

Každá vířivá vana Canadian Spa je vybavena několika nezávislými okruhy masáže. Individuální dispozice tak představují samostatné okruh s vlastní regulací řízení a ovládání masáží. U menších modelů, nebo tvarů mohou být propozice více propojené, pokud se nejedná o jednotlivé zóny.

microsilk-web-patro-rady-a-tipy

MicroSilk® přírodní čistící terapii pro lidskou pokožku

Nejmodernější systém přírodní léčivé a čisticí terapie MicroSilk® funguje na složitém principu vytváření vzduchových bublinek o velikosti menší než 50 mikronů, které jsou speciálním zařízením v obrovské koncentraci směšované s vodou. Mikro bublinky mají přirozenou schopnost exfoliace lidské pokožky, a díky své záporné polaritě dokáží prostupovat do kožního póru a pokožku i hloubkově okysličit a hydratovat.

swim-spa-beluga

Prodej vířivky je pro nás slibem do budoucna

Každý náš zákazník nám svým nákupem vířivé vany prokazuje svou důvěru a prodej vířivky je pro nás vždy závazkem do budoucna. Všechny naše produtky se stávají nedílnou součástí žívota svého majitele a naše starost a péče o něj je pro nás nový závazek.

022-virivka-manta-spa-studio-canadian-spa

Vířivka jako investice do budoucna

Každému klientovi doporučujeme nákup vířivé vany pečlivě promyslet a zvážit který z nabízených modelů je pro jeho osobu, životní styl, či celou jeho rodinu nejvhodnější. Při správné, nebo pokud možno nejvhodnější volbě není totiž nutné již vířivku po delším čase měnit a pořizovat novou. V případech velikostně a dispozičně správně zvolené vířivky doporučujeme technologickou obměnu staré technologie za novou.

Načíst další

Move up