O nás

S uvědoměním si všech etických principů v oblasti obchodu, služeb i osobního lidského jednání je naší snahou dodržovat a ctít veškeré standardy našeho etického kodexu. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás výsada.

Odpovědnost za služby a informace
Za všechny dodané informace, výrobky a jejich kvalitu odpovídáme všem našim zákazníkům. Naši dodavatelé i zaměstnanci odpovídají firmě za své produkty a dodanou práci. Snahou nás všech je podílet se na dobrém jménu společnosti SPA Studio s.r.o. a jsme si vědomi, že veškeré naše počínání ve směru k okolí není-li v souladu s pravidly etického chování, může poškodit naši společnost na straně našich zákazníků a dodavatelů. Naše společnost i její spolupracovníci ctí a respektují vzájemné obchodní a smluvní podmínky. Všichni společně vytváříme a posilujeme dobré jméno naší společnosti.

Svědomitost a kvalita
Vždy respektujeme a ctíme svobodnou potřebu a volbu každého zákazníka, který si může svobodně zvolit svého obchodního partnera i dodavatele působícího kdekoliv na trhu. Naší snahou je umět svému zákazníkovi nabídnout správný výrobek s optimálními parametry a hodnotami na jeho potřeby. Snažíme se vždy průběžně získávat zpětnou odezvu nad vykonanou prací naší i našich partnerů. Ctíme četná pravidla obchodní etiky a všechna další obecně uznávaná morální pravidla společnosti. Zásadně odmítám nabídku i poptávku, pokud je taková v rozporu s principy našeho Etického kodexu. Snažíme se racionálním přístupem nastavovat cílové body naší společnosti tak, aby byly reálné. Vždy respektujeme důvěrné informace bez dalšího šíření a zachováváme obchodní tajemství pro všechny strany.

Přesná cena
Náš zákazník má právo znát přesnou a konečnou cenu všech našich produktů i služeb společnosti, před vytvořením své objednávky. Pouze skutečně spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou.

Náš marketing
Vždy uvádíme jen skutečné a nemlžící informace tak, aby jejich příjemce nebyl uváděn v omyl nebo dezinformován. Zásadně nesrovnáváme ceny našich produktů s produkty naší konkurence

Globální značky
Společnost SPA Studio s.r.o. je exkluzivní prodejce specializující se výhradně na luxusní vířivé vany a SWIM SPA Canadian Spa International®, Aquavia Spa®, POOL SPA® včetně luxusních doplňků pro wellness a privátní spa. Jsme držiteli exkluzivity a franchisové licence nadnárodní společnosti OSIM® Singapure v oblasti výroby nejluxusnějších masážních doplňků pro lepší život. SPA Studio s.r.o. je autorizovaný partner pro střední a východní Evropu světového výrobce řídicích a ovládacích technologii BALBOA WATER GROUP® USA.

Těšíme se na shledání s Vámi
Jan Mikisek, obchodní ředitel

Tým SPA Studio Česká republika

jan-mikisek-spa-studio 2

Jan Mikisek

Obchodní ředitel
mikisek@spa-studio.cz

guzik-pavol

Pavol Gužík

Technický ředitel
guzik@spa-studio.cz

broz-frantisek-spa-studio

František Brož

Marketingový specialista
broz@spa-studio.cz

balaz-jan-spa-studio

Jan Baláž

Specialista IT
web@spa-studio.cz

pavel-jaroš-spa-studio

Pavel Jaroš

Senior Country Manager
+420 606 090 785
jaros@spa-studio.cz

marek-kebísek-spa-studio

Marek Kebísek

Vedoucí zákaznického servisu
+420 720 995 168
kebisek@spa-studio.cz

josef-castek-spa-studio

Josef Částek

Výkonný manažer
+420 608 503 755
castek@spa-studio.cz

filip-hazmuka-spa-studio

Filip Hazmuka

Produktový manažer
+420 602 543 951
hazmuka@spa-studio.cz

vladimir-zidek-spa-studio

Vladimír Žídek

Junior Projekt Manažer
+420 602 543 951
hazmuka@spa-studio.cz

michael-ondráček-spa-studio

Michael Ondráček

Manažer prodeje
+420 720 999 160
ondracek@spa-studio.cz

Daniel Mourek

Daniel Mourek

Vedoucí skladu
expedice@spa-studio.cz

arnoldova-eva-spa-studio-pravnik

JUDr.Eva Arnoldová LL.M.

Personální oddělení
+420 222 744 719
info@spa-studio.cz

Rostislav Boček

Rostislav Boček

Technik - Specialista
servis@spa-studio.cz

Jan Toman

Jan Toman

Technik - Specialista
servis@spa-studio.cz

Jiří Matwiov

Jiří Matwiov

Technik - Specialista
servis@spa-studio.cz

Edwin Pivec

Edwin Pivec

Servisní technik
servis@spa-studio.cz

Tomáš Kotyza

Tomáš Kotyza

Servisní technik
servis@spa-studio.cz

Matěj Štěpánek

Matěj Štěpánek

Servisní technik
servis@spa-studio.cz

Mgr. Inesa Otavova-Rivera

Mgr. Inesa Otavova-Rivera

Managing Director - Easten Europe
+420 222 744 725
otavova@spa-studio.cz

Bc.Štěpánka Mikisková

Bc.Štěpánka Mikisková

Marketingový specialista
+420 222 744 724
mikiskova@spa-studio.cz

Jana Drdlíčková

Jana Drdlíčková

Technický editor
+420 222 744 727
drdlickova@spa-studio.cz

Milan Dejl

Milan Dejl

Komerční wellness
servis@spa-studio.cz

Filip Dejl

Filip Dejl

Komerční wellness
servis@spa-studio.cz

Náš přístup

Kolegialita
Se všemi našimi spolupracovníky jednáme čestně a korektně v souladu se správnými společenskými mravy. Aktivně podporujeme dobré vztahy ve firmě a posilujeme mezilidské vztahy našich kolegů. Otevřeně a upřímně komunikujme uvnitř naší společnosti a respektujeme vždy právo všech na vyjádření jejich názoru a reakcí. Snažíme se, aby náš osobní a upřímný přístup ke všem spolupracovníkům byl vizitkou celého kolektivu a celé firmy v očích našich partnerů i zákazníků.

Profesní vzdělávání
Snažíme se, aby kvalita vědomostí a zkušeností našich spolupracovníků byla nejen prohlubována a motivací pro ně, ale především vedla k celkovému zlepšení kvality poskytovaných služeb.

Zaměstnavatelská loajalita
Neustále se snažíme zlepšovat podmínky pro práci svých zaměstnanců a to v souladu s obecně platnými předpisy a normami. b) Všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci se řídí a dodržují obecně platné předpisy a normy, zejména bezpečnost při práci, pracovní postupy a vždy respektují podmínky sjednané mezi naší stranou a dalšími.

Move up