Rady a tipy

Články

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-enna_

Jak s vířivkou dokonale využít malý prostor?

Nemáte dostatečně velkou zahradu pro umístění velké vířivky? Nevadí, k dispozici jsou i vířivky malé určené pro 2 nebo 3 osoby. S malou vířivkou a několika doplňky si můžete vytvořit dokonalé domácí lázně. Níže vám ukážeme, jak na to.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina3g

Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Pokud pracujete v kanceláři nebo sedíte celý den za pokladnou, pravděpodobně to znáte. Bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolesti zad, atd. Při sedavém zaměstnání musíte svému tělu ve volném čase poskytnout zvýšenou péči. Neměla by chybět přirozená chůze (ideálně několik km denně) a samozřejmostí by mělo být uvolňování svalů.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina-3-generace

Vířivky do malých prostor

Lidé často opustí myšlenku pořídit si vlastní vířivku jen proto, že mají k dispozici pouze omezený prostor. Jsou zkrátka přesvědčeni, že se jim vířivka do omezeného prostoru na malé zahrádce nebo terase nemůže vejít. Opak je ale pravdou. Existuje několik modelů vířivek, které nepotřebují tolik místa. Mají stejné funkce jako velké vířivky a jejich jedinou nevýhodou je, že se do nich zpravidla vejdou maximálně 2-3 osoby.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina-4-generace

Pobyt ve vířivce v těhotenství

Máte doma vlastní venkovní vířivku a nejste si jistá, zda v ní můžete trávit čas, když čekáte miminko? Naše odpověď Vás pravděpodobně potěší: Ano, můžete. Pobyt ve vířivce uvolní Vaše unavená a ztuhlá záda, což snad každá budoucí maminka ocení.

Aromaterapie_clanky

Nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky

Připravili jsme pro Vás unikátní řadu aromaterapie s nejsilnějšími aroma složkami na našem trhu. Unikátní určenou výhradně do vířivých van se zesíleným efektem horkých koupelí. Nová řada americké aromaterapie Rx Therapy je jedna z nejefektivnějších vonných esencí s ozdravnými a rehabilitačními účinky s rozšířenou nabídkou.

Mollus_spa studio

Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive

Pro každého našeho klienta nabízíme možnost komplexního řešení v případě, kdy se jedná o kompletní realizační dílo a uložením vířivé vany vše začíná. Naši specialisté jsou schopni se Vám věnovat nejen v rámci technicky přípravného řešení, ale také zajistit komplexní řešení na míru včetně dodávky příslušenství a doplňků.

Delphina 2016 SPA Studio 2

Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016

V nové generaci tohoto modelu byly kladeny přísné nároky na funkční konformitu jasně charakterizovanou unikátní designovou linií, díky které se opět liší od svého předchůdce. Poslední generace tohoto modelu předbíhá současné trendy a své sebevědomí potvrzuje nejuniverzálnějším využitím a nejsofistikovanějšími masážními systémy ve své třídě.

Maximální péče SPA STUDIO

Maximální péče pro každého našeho klienta

V obecné rovině se zajímáme o všechny detaily okolo našich zařízení. Od prodeje, správného modelu, masážních dispozic, přes barevné modifikace, až po orientaci uložení. Pokud je to klientovým přáním, můžeme mu pomoci také s celkovou představou a vytvořit finální vizualizaci o tom jak by mohlo celkové dílo působit v jeho prostředí. Je nám potěšením naplňovat Vaše sny a plnit Vaše představy.

Hi-Fi-Crystal-Bass-Sound-System-II

Zvukové systémy a možnosti ozvučení od Canadian Spa International®

Do vířivé vany je možné instalovat několik druhů a typů zvukových zařízení. Každému klientovi se snažíme vyhovět dle jeho přání a konkrétních požadavků a dle pozice a umístění vířivé vany pak individuálně přistupovat k umístění zvukové systému a navrhnout i nejefektivnější způsob ozvučení nejen vířivé vany ale také jejího okolí. Do našich zařízení používáme pouze nejkvalitnější a osvědčené zvukové technologie a dle náročnosti zákazníka pak individuálně každou sestavu konzultujeme.

TOUCH SCREEN - članek - rady a tipy

Inteligentní systémy řízení

Exkluzivní ovládací panel ze série LM doporučujeme do speciálních paketů a pro nejnáročnější klientelu. Ovládací prostředí potěší příznivce barevných panelů s velmi citlivým dotykovými snímači displeje. V příplatkových paketech je možné si tento panel zaměnit za jakýkoliv jiný například ze série TP s podporou GPS a širokou rozšiřitelností o další technologie na řídicích jednotkách.

Načíst další

Move up