Rady a tipy

Články

pro-clanek

Vířivky se kterými překonáváme budoucnost a posunujeme hranice

Nejvyšší řady našich modelů je možné osadit vizionářskými multifunkčními prvky z řady VISION, kterými je možné ovládat barevná světelná spektra a například perličkou masáž současně.  Představujeme Vám budoucnost, ve které bude převládat jednoduchost propojená s elegantním luxusem. Naše vize nemají hranice a pro svého náročného klienta jsme schopni vyvíjet a utvářet individuální ovládací a technologické prvky na míru v nepřekonatelném designu.

lyon-2016

Vířivky Canadian Spa International® a mezinárodní úspěch ve Francii

SPA Studio s.r.o. Praha se již opakovaně zúčastnilo evropské výstavy wellness a spa v Piscine Global Europe Lyon ve Francii. Tato největší mezinárodní výstava probíhala od 15.11.-18.11.2016 a návštěvníci se na našem stánku mohli setkat s nejoblíbenějšími modely vířivek společnosti Canadian Spa International®.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-gladius

GLADIUS: Vířivka, která nahradí i zahradní bazén

Máte rádi vodní radovánky a léto u nás vám přijde krátké? Užíváte si, když je voda v bazénu příjemně teplá? Máte na zahradě dostatek místa? Pak je pro vás ideální možností velká venkovní vířivka, která do jisté míry nahradí i venkovní bazén a ještě nabídne něco navíc. Představujeme vířivku GLADIUS od Canadian Spa International®.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-enna_

Jak s vířivkou dokonale využít malý prostor?

Nemáte dostatečně velkou zahradu pro umístění velké vířivky? Nevadí, k dispozici jsou i vířivky malé určené pro 2 nebo 3 osoby. S malou vířivkou a několika doplňky si můžete vytvořit dokonalé domácí lázně. Níže vám ukážeme, jak na to.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina3g

Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Pokud pracujete v kanceláři nebo sedíte celý den za pokladnou, pravděpodobně to znáte. Bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolesti zad, atd. Při sedavém zaměstnání musíte svému tělu ve volném čase poskytnout zvýšenou péči. Neměla by chybět přirozená chůze (ideálně několik km denně) a samozřejmostí by mělo být uvolňování svalů.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina-3-generace

Vířivky do malých prostor

Lidé často opustí myšlenku pořídit si vlastní vířivku jen proto, že mají k dispozici pouze omezený prostor. Jsou zkrátka přesvědčeni, že se jim vířivka do omezeného prostoru na malé zahrádce nebo terase nemůže vejít. Opak je ale pravdou. Existuje několik modelů vířivek, které nepotřebují tolik místa. Mají stejné funkce jako velké vířivky a jejich jedinou nevýhodou je, že se do nich zpravidla vejdou maximálně 2-3 osoby.

spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina-4-generace

Pobyt ve vířivce v těhotenství

Máte doma vlastní venkovní vířivku a nejste si jistá, zda v ní můžete trávit čas, když čekáte miminko? Naše odpověď Vás pravděpodobně potěší: Ano, můžete. Pobyt ve vířivce uvolní Vaše unavená a ztuhlá záda, což snad každá budoucí maminka ocení.

Aromaterapie_clanky

Nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky

Připravili jsme pro Vás unikátní řadu aromaterapie s nejsilnějšími aroma složkami na našem trhu. Unikátní určenou výhradně do vířivých van se zesíleným efektem horkých koupelí. Nová řada americké aromaterapie Rx Therapy je jedna z nejefektivnějších vonných esencí s ozdravnými a rehabilitačními účinky s rozšířenou nabídkou.

Mollus_spa studio

Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive

Pro každého našeho klienta nabízíme možnost komplexního řešení v případě, kdy se jedná o kompletní realizační dílo a uložením vířivé vany vše začíná. Naši specialisté jsou schopni se Vám věnovat nejen v rámci technicky přípravného řešení, ale také zajistit komplexní řešení na míru včetně dodávky příslušenství a doplňků.

Delphina 2016 SPA Studio 2

Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016

V nové generaci tohoto modelu byly kladeny přísné nároky na funkční konformitu jasně charakterizovanou unikátní designovou linií, díky které se opět liší od svého předchůdce. Poslední generace tohoto modelu předbíhá současné trendy a své sebevědomí potvrzuje nejuniverzálnějším využitím a nejsofistikovanějšími masážními systémy ve své třídě.

Načíst další

Move up