Podlehněte nekompromisní zábavě se SWIM SPA

1. 6. 2013

nautilus-xxl-9-spa-studio

Podlehněte nekompromisní zábavě se SWIM SPA

Posláním každého kvalitního SWIM SPA je uspokojit každého člena rodiny, ale i rekreačního plavce či profesionála, navíc s celoročním provozem bez nutnosti budování zastřešení…

Královské koncepce SWIM SPA jsou revolucí hybridního řešení, které v sobě kloubí všechny výhody vířivých van a bazénů a přináší i další zásadní prodejní argumenty, které jsou z cenového a užitného hlediska nekompromisní. SWIM SPA, v portfoliu Canadian SPA reprezentované nejmenším modelem BELUGA, zástupcem SWIM SPA bez vířivé části OCTOPUS, až po královskou audienci NAUTILUS XL, jsou právem označovány za kapitální produkty, které jednou zcela vytlačí klasické bazény. K rychlému srovnání postačí pořizovací cena, nároky na prostor, užitné hodnoty, údržba, ekonomie provozu a unikátní zážitkový přínos na všech stranách nejen pro každého člena rodiny, ale také pro dům a Vaše finance. Za několikanásobně nižší pořizovací cenu oproti klasickému bazénu získává každý majitel od svého  SWIM SPA do svého života jedinečné domácí zážitkové plavecké centrum vybavené nejmodernějšími technologiemi a systémy.

Samozřejmostí je možnost zazimování velké plavecké části s možností využívání pouze vířivé části. Každý královský model SWIM SPA od Canadian SPA patří koncepčně k nejtěžším zástupcům na českém trhu a na přání mohou být modely pro venkovní uložení vybavené unikátním systémem izolace, které je v naší zemi ojedinělé a šetří svému majiteli cca.10.000,- až 15.000,- ročně vždy bez ohledu na to, v jakém provozu je SWIM SPA provozováno.

Propojením pořizovací hodnoty SWIM SPA Canadian SPA a prezentovanou doporučovanou výbavou v provedení PROFI HYDRO COMFORT u samotného produktu SWIM SPA a rozsahem servisních záruk a garančních služeb se jedná o nejlepší modely SWIM SPA uváděné na trh v České republice.

Move up