Swim SPA či vířivá vana změní Váš životní styl

18. 6. 2013

2-dsc-1381-beluga-2

Swim SPA či vířivá vana změní Váš životní styl

Každý by si před nákupem vířivé vany nebo SWIM SPA měl uvědomit, že díky špičkové koncepci ji bude užívat 20-30 let. Proto není vhodné volit ukvapeně - jedná se o krok, který je třeba dostatečně promyslet.

Proto u každé osobní prezentace upozorňujeme své zákazníky, aby nákup své vířivé vany, nebo SWIM SPA pečlivě zvážili a zcela kompetentně a zodpovědně vybírali ten nejvhodnější model do svého života. Velice důležité jsou při správném výběru faktory, například jak vysocí budou osoby které do vířivky budou vstupovat, zda se má jednat o vířivku rodinnou, model pro děti, o vířivku pro starší osoby / např. s pohybovým omezením, zda bude ve vířivce lehátko, nebo dvě, zda není lehátko na úkor sedátka, jak hluboká je vířivka, jaké typy masáží nabízí, jakým systémem je ovládána a jakými zárukami a servisním zázemím je podpořena.

Dbejte pečlivě na zázemí svého prodejce, správný prodejce by měl být objektivní u prodeje svého produktu se snažit nejdříve spíše pomoci nebo co nejlépe poradit svému zákazníkovi, vybrat nejvhodnější model přesně po potřeby svého klienta, než zoufale vnucovat svůj produkt, popřípadě snižovat cenu pro jeho prodej. Za největší prodejní zoufalství považujeme opakované zasílání nabídek se snižováním ceny, nebo pomlouvání konkurenčních firem.

Sebevědomý a úspěšný prodejce věří v kvalitu svých produktů a služeb. Vysoká kvalita služeb a produktů naší obchodní značky není jen o ceně, veškeré modelové linie jsou u kvalitou v nejvyšší třídě, cenově je však jejich zařazení středně vyšší aby svou dostupností byli svému majiteli blíže. Naše společnost nabízí nejdelší možné záruky na své produkty a na své služby.

Move up