Vířivka nebo swim spa v interiéru a zapuštěné variantě

20. 11. 2013

001-canadian-spa-swim-spa-nautilus-xl-1

Vířivka nebo swim spa v interiéru a zapuštěné variantě

Vířivou vanu či SWIM SPA je možné zapustit v jakémkoliv prostředí. Mnohdy bývá jako nejpříhodnější varianta zapuštění pouze částečné. V tomto článku se se Vám pokusíme přiblížit variantu úplného zapuštění příkladného SWIM SPA.

V interiérovém provedení představuje SWIM SPA několikanásobně náročnější požadavky na uložení, než třeba vířivka střední velikosti pro 4 osoby. Bez ohledu na možnost že je možné toto královské swim spa i volně postavit do exteriéru a napojit pouze na doporučené kabelové připojení, je jeho uložení a usazení v interiérovém prostředí více náročné.

Je potřeba si uvědomit, že pokud budeme SWIM SPA velikosti například jako je NAUTILUS XL zapouštět do spodní stavby domu musíme nechat vytvořit o předepsaný rozměr větší otvor než je samotné SWIM SPA. Takové a další technické podmínky nás mnohdy posunují až na okraj možností samotného vnitřního prostoru. Pokud budeme vířivku zapouštět v exteriérovém prostředí nejsou nároky tak veliké a čím více budeme s okrajem lemu skeletu nad terénním povrchem tím méně komplikovaný a složitý postup se jedná.

Doporučujeme všem klientům si před zakoupením svého swim spa nebo vířivky vytvořit jasnou představu kam a v jakých podmínkách budou své domácí lázně užívat. Nejhezčí možnost nemusí být vždycky nejpraktičtější.

Move up