Circ-Master HP & CP – Gecko

Aqua-Flo od Gecko je oběhové čerpadlo Master a filtruje vodu až 24 hodin, přináší nejvyšší GPM jakékoli oběhové čerpadlo pro SPA. Vyšší GPM umožňuje Circ-Masteru HP provozovat topný systém s vysokým průtokem bez následku snížení efektivity vytápění a až čtyřikrát vyšší rychlosti filtrace.

Zjistit více

Flo-Master XP3 – Gecko

Flo-Master XP3 Velká síla pro větší výkon vašeho bazénu. XP3 čerpadlo Flo-Master®, Aqua-Flo je nejnovějším produktem společnosti Gecko. Je určen pro dnešní velké masážní vířivé vany, které vyžadují zvýšení průtoku. Naše XP3 čerpadlo je určeno zejména pro menší výrobce, kteří chtějí poskytovat svým zákazníkům vyšší výkon při dodržení postupu účinností.

Zjistit více

Flo-Master XP2e – Gecko

Průtoky Flo-Master XP2e větší s celkovou energetickou účinností! V produktu Flo-Master XP2e čerpadlo Aqua-Flo objevila značka Gecko své vysoce výkonné čerpadlo SPA určene pro dnešní velké masážní lázně, které vyžadují vyšší průtok. Díky lepší dostupnosti nového XP2e čerpadla mohou lázeňští výrobci nabídnout zlepšený celkový výkon a zvýšenou energetickou účinnost pro své zákazníky.

Zjistit více