Puerla

Nejluxusnější model své třídy

Puerla vířivka perla graffit web spa studio

Puerla

Nejluxusnější model své třídy

Puerla nepluje s proudem, udává směr

Nejluxusnější model ve své třídě byl vytvořen fascinací z jednoduchosti a funkčnosti. Čisté tvary a funkční anatomické linie ve kterých si najdete své komfortní a prostorné místo Vás okouzlí. V klasických rozměrech vířivé vany pro 3 osoby oceníte nejen vnitřní prostor každé dispozice, ale unikátnosti masáží zaměřené na trapézovou a krční oblast. Filosofie tohoto modelu ukázala svou tvář, své vlastní tvary a krásu a my věříme, že si najde své místo i u Vás doma.

3 osoby 2000x1680x900 mm

od 124 990 Kč

Cena bez DPH

Pearl

Unikátní povrchové provedení symbolizující luxus a čistotu.

Puerla_9 perla vířivka spa studio Puerla_10 perla vířivka spa studio Puerla_11 perla vířivka spa studio Puerla_13 perla vířivka spa studio (2) Puerla_5 perla vířivka spa studio Puerla_6 perla vířivka spa studio Puerla_7 perla vířivka spa studio Puerla_8 perla vířivka spa studio

Marble

Přírodní skeletové provedení s jemně šedým pigmentovým žíháním.

Puerla vířivka spa studio marble-mramor 002 Puerla vířivka spa studio marble-mramor 005 Puerla vířivka spa studio marble-mramor 003 Puerla vířivka spa studio marble-mramor 004

Mediterane

Luxusní zpracování nové sezony v barvách zapadajícího toskánského slunce.

Puerla vířivka mediterane spa studio 005 Puerla vířivka mediterane spa studio 006 Puerla vířivka mediterane spa studio 002 Puerla vířivka mediterane spa studio 003 Puerla vířivka mediterane spa studio 004

Dark Blue

Originálně vykreslená barva v tmavě modrém žíhání nebeského mraku.

Puerla_3 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_4 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_5 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_6 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_8 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_9 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_10 blue-grafit vířivka spa studio Puerla_11 blue-grafit vířivka spa studio

Green

Atraktivní zelené zpracování s tónováním v přírodních barvách.

Puerla vířivka green spa studio 006 Puerla vířivka green spa studio 007 Puerla vířivka green spa studio 002 Puerla vířivka green spa studio 003 Puerla vířivka green spa studio 004 Puerla vířivka green spa studio 005
Puerla půdorys spa studio

Jednoduché a vysoce funkční

Dispozice tohoto modelu nebylo již od prvního konceptu potřeba nijak měnit. Již na počátku se podařilo vytvořit mnoho vnitřního prostoru pro hydro masážní lehátko i nezávislá sedátka. Tato skutečnost umožnila svému poslednímu modelu vyniknout unikátními masážními dispozicemi a nejvyšší výbavou ve své třídě.

MicroSilk - WEB patro cz logo

Unikátní přírodní terapie MicroSilk

Jedinečný systém hydratační a léčivé terapie MicroSilk, která pomocí speciální technologie sytí vodní lázeň miliardami mikroskopických vzduchových bublinek. Přírodní síla MicroSilku spočívá v jeho blahodárných desinfekčních a hojivých účincích. U modelu Puerla je možné technologii MicroSilk využít.

Nemo - dispozice

Osvědčené funkční dispozice

V případě každé vířivé vany standardního rozměru a typu platí jedno pravidlo pro všechny velikosti. Tou základní vlastností by měla být jednoduchost a v rámci individuálního tvaru či velikosti vířivky by se taková koncepce měla zajímat o zachování maximálního komfortu v kombinaci s maximálním funkčním pojetím.

_NEW Spektrální systém masáží II - spa studio

Efektivní a cílená masáž

Vířivka Puerla Klasik nabízí velmi vyváženou a současně komplexní vodní masáž celého těla. Masážní systém je rozložen především na pokrytí namáhaného zádové svalstva a to ve třech různých dispozicích. Každý majitel této vířivky si může intenzitu vodního proudu regulovat a pohybovat se v rozpětí relaxační či hloubkové masáže.

Spectral Massage HUMAN_BODY pngweb

Víceúrovňové regulační systémy

Prostřednictvím unikátních masážních tryskových sestav dokážeme každému zákazníkovi sestavit jeho osobní masáž na míru. Individuální volitelné masážní systémy nabízí několik typů autonomní masáže s víceúrovňovou regulací tlaků i pro různé tělesné dispozice.

Masážní okruhy je možné kombinovat s továrním nastavením masáží a vyhovět i požadavkům náročného klienta. Na našich zařízeních je možné si sestavit optimální intenzitu pro reflexní, sportovní, nebo i silně hloubkovou tlakovou masáž.

corall-tablet-spa-studio

Bezdrátové ovládání a řízení Wi-Fi

Veškeré systémy nové generace je možné ovládat a řídit z kteréhokoliv místa na světě pomocí aplikací Wi-Fi. Systémové sdílení je možné z kteréhokoliv smart telefonu, či tabletu. Podpora systémů iOS iPhone® nebo iPad® s možností podpory pro operační systémy Symbian® a Android®. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

balboa-new-generation-system-spa-studio

Nejvyšší systémy BP® a Colossus®

Hlavní systémové jednotky zastupují nejnovější a nejspolehlivější generaci systémů řízení. Veškeré komponenty jsou použity s High-Tech materiálů s filosofií jednoduché obslužnosti a dlouhodobé spolehlivosti s možností modulární rozšířenosti Multi Country Support o jakýkoliv další podpůrný modul.

balboa-water-group-conrol-system-tp-600

Nejluxusnější ovládací panely TP®

Veškeré ovládací a kontrolní systémy jsou navrženy tak, aby uživateli nabízeli velmi jednoduchou obslužnost a intuitivní funkčnost. Zobrazení všech funkcí na displeji je velmi přehledné a v případě vyšších modelových řad také barevně odlišné. Možnost jakékoliv varianty na přání.

balboa-m7-heater

Patentovaná konstrukce těles M7®

Jedinečná spolehlivost ohřevných těles v hustě stočeném spirálním elementu zaručuje dlouhodobou spolehlivost a vysoce efektivní způsob nízkoenergetického ohřevu vody. Patentovaná a designová technologie Low-W se snížením odporem průtoku je vysoce odolná i proti chemicky agresivní vodě.

obrazek12-1

Titanová topná technologie

V případě nejvyšších nároků na chemickou úpravu vody např. pomocí solizačních technologií a solinátorů je možné zaměnit jakékoliv ohřevný komponent titanovým tělesem. Tento element je chemicky zcela rezistentní vůči jakémukoliv chemickému způsobu úpravy vody. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

spapumpsgroupinternational

Nízkoenergetický a bezhlučný chod

Masážní a cirkulační technologie jsou testovány na nízkou pracovní hlučnost a certifikovány v nejvyšší kvalitě. Cirkulační čerpadla jsou řízeny samočistícím řídicím systémem s možností vlastního časování pro několikanásobné snížení provozních nákladů.

spa-product-1-blower-cg-air-2

CG Air Systèmes Inc®

Systémy osazené špičkovou vzduchotechnikou světového výrobce CG Air Systèmes Inc® garantují nejvyšší možnou kvalitu použitých komponent. Na přání je možné rozšířit CG AIR Blower o teplovzdušný systém ohřevu, či nezávislé pneumatické spínání.

canadian-spa-servise-inclusive-ultimate-1

Service Inclusive Ultimate CS

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje nejdelší záruky na své technologie, motory, pumpy, čerpadla, monolitický samonosný skelet i včetně konstrukce. Rozšířené záruky Extender Warranty získává automaticky každý majitel ke svému paketu. Záruky Extender Warranty se vztahují na všechny nové i výprodejní modely, včetně modelů prodaných v akčním balíčku.

Rozměry Rozměry
2000x1680x900 mm
Objem vody Objem vody
750 litrů
Hmotnost bez vody Hmotnost bez vody
300 kg
Hmotnost s vodou Hmotnost s vodou
1050 kg
Puerla_koty
 • Elektrické připojení: 1x230V/1x16A nebo 3x380V/400V V50Hz/3x16A Elektrické připojení: 1x230V/1x16A nebo 3x380V/400V V50Hz/3x16A
 • Ozonizátor Generic FreshWater® O3 Ozonizátor Generic FreshWater® O3
 • Hlavní řídicí jednotka BWG® Hlavní řídicí jednotka BWG®
 • Topení ECONOMY HEATER BWG® Topení ECONOMY HEATER BWG®
 • Hlavní řídicí panel BWG® DeLUXE Hlavní řídicí panel BWG® DeLUXE
 • Špičková bezchlórová technologie® Špičková bezchlórová technologie®
 • High perfomance technology of JETS High perfomance technology of JETS
 • Speciální solinační technologie® Speciální solinační technologie®
 • High performance technology of PUMP High performance technology of PUMP
 • Systém WI-FI Available® (iOS, Symbian, Android) Systém WI-FI Available® (iOS, Symbian, Android)
 • Vzduchovač – BLOWER CG AIR® Vzduchovač – BLOWER CG AIR®
 • Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C.® Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C.®
 • Celkový počet trysek Celkový počet trysek 50 ks Ultra Jets Nerez P.H.C.
 • Vodní trysky NEREZ Vodní trysky NEREZ 40 ks Nerez P.H.C.
 • Vzduchové trysky AIR JET Vzduchové trysky AIR JET 10 ks Nerez P.H.C.
 • Cirkulační trysky Cirkulační trysky Bezúdržbový modul PROPELLER
 • Vodní fontána Vodní fontána Paketová výbava P.H.C.
 • Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C. Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C. Inteligentní systém
 • Americký skelet Lucité acrylic® Americký skelet Lucité acrylic® Designed by Canadian SPA®
 • Unikátní konstrukce THIX-FIX® CS Unikátní konstrukce THIX-FIX® CS Original by Canadian SPA®
 • Unikátní venkovní izolace ISO PLANK AA++ Unikátní venkovní izolace ISO PLANK AA++ Original by Canadian SPA®
 • Combo Membranne system čištění Combo Membranne system čištění Canadian SPA®
 • Izolovaná podlaha Access Floor ISO+ Izolovaná podlaha Access Floor ISO+ Original by Canadian SPA®
 • Ultra light konstrukce ALU Fixed Ultra light konstrukce ALU Fixed Original by Canadian SPA®
 • Americká aromaterapie SPAZAZZ® Americká aromaterapie SPAZAZZ® Paketová výbava
 • Nerezové ovládací a masážní prvky Nerezové ovládací a masážní prvky Paketová výbava
 • Originální povrchová úprava Microban Originální povrchová úprava Microban Original by Canadian SPA®
 • Vodopád LED Vodopád LED Canadian SPA®
 • Original Design by Original Design by Canadian SPA®
Místo pro Váš dotaz
Please leave this field empty.
Move up