Limitovaná akční nabídkaZDARMA speciální izolace EcoTM
Spotřeba
elektrické energie9,80 Kč za 24 hodin

Nebojte se vysokých nákladů!

Vířivky mohou být levné i přes zimu...

Mezi oblíbené modely z naší nabídky DIAMOND RANGE patří menší a praktická rodinná vířivka Corall. Jedná se o plnohodnotné a kompaktní SPA, které se stalo silně populární jako ekonomická vířivka vhodná na zahradu či terasu. Díky své univerzálnosti a plné výbavě ji samozřejmě lze použít i do interiéru.

Ekonomické rodinné vířivky na zahradu-spa-studio
Ekonomické rodinné vířivky v limitované výbavě s ECO Energy Systémem™

Vířivka na zimu za pár korun...

Co je ovšem na Corallu výjmečné, není jen výbava, ale především provozní náklady a to i v zimním období. Díky tomu pak nemusí být vířivka na zahradu pouze záležitostí teplých měsíců, ale díky zimní izolaci ECO Energy System™ Vám může být Vaše vířivka prospěšná i celé 4 roční období.

Nejnižší provozní náklady a tím i nepřetržitý provoz, získáte právě díky speciálním zimním balíčkům. Tak Vám může vaše vířivka dělat radost i v těch nejchladnějších mrazivých, či zasněžených dnech. Skutečně chytré vířivky totiž můžete uložit tam, kam Vy chcete a užívat si vše kdy a s kým chcete, každý den.

Vířivé bazény...

Vířivé bazény, které nabízíme, je možné usadit samozřejmě i do interiérového prostředí, ovšem zde nevznikají žádné vedlejší výdaje za provoz. Proto se stále častěji setkáváme s dotazy od našich zákazníků, jak je provoz drahý a kolik energií se reálně spotřebuje po dobu zimních i letních měsíců. Vířivé vany Canadian SPA International® patří k nízkoenergetické špičce a jako jedni z mála garantujeme minimální provozní náklady i přes mrazivé zimní dny. Můžete se o tom přesvědčit osobně v každém našem autorizovaném showroomu SPA STUDIA v Praze, Ostravě nebo Bratislavě.

Velice rádi Vám třeba jen poradíme, anebo i pomůžeme najít ten správný model, který Vám bude přinášet nejen blahodárné účinky, radost, ale i ukážeme, co potřebujete k tomu, aby Vás vířivka stála měsíčně co nejméně peněz.

  • 11x ...servisních středisek
  • 40 ...unikátních modelů
  • 2937 ...spokojených zákazníků
  • 480 ...modelů skladem
  • 10 ...jsme tu pro vás 10 let

Chytrý Corall + ECO Energy System = 9,80 Kč/den

Ikonický a stylový luxus

Ve své rozměrové velikosti by se tomuto unikátnímu modelu jen stěží hledalo rovnocenného soupeře. Ikonický luxus zapracovaný do nezaměnitelného designu v limitovaném rozměru otevírá novou třídu plnou individualizace ve vysokém komfortu. Jediným cílem vývoje bylo sloučení nejpřísnějších požadavků na vysoce funkční vnitřní prostor v kombinaci jedinečných masážních linií v mimořádných proporcích.

Díky unikátní kombinací technologii a tepelně-izolačních vlastností, dosahujeme s našimi modely k nejnižším certifikovaným hodnotám o spotřebě elektrické energie...

Prohlédnout Corall

Prohlédnout všechny modely

Vířivka na terasu Coral Spa