Showroomy - omezení provozu: Ostrava (3.12. - 4.12.)

GRAFIK/WEBDESIGNER

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Grafika/Webdesignera.

Náplň práce:

  • Spolupráce s dalšími dvěma kolegy
  • Částečně administrátorská činnost, Excel, Word, Powerpoint
  • Větší část práce zahrnuje přípravu jednoduchých marketingových materiálů pro obchodní partnery, pouze ve webové kvalitě
  • Příprava, vedení a vyhodnocení vlastních reklamních kampaní na eshopu, popřípadě na sociálních sítích
  • Tvorba webových bannerů a různých marketingových podkladů do emailu
  • Zpracování nabídkových listů do PDF a jiných formátů
  • Jednoduché focení drobných komponentů a jejich následné zpracování, čištění, retuš, barvy, atd..)
  • Občasná práce v terénu, částečná práce z domova
  • Jednoduché grafické práce pro partnery z celé EU (jednoduchá komunikace emailem)
  • Spolupráce na kreativních konceptech, vizuálech společnosti

Výhodou:

  • Nástup ihned
  • Zkušenosti s focením produktové fotografie
  • Znalost fungování e-shopů, kampaní a propagací
  • Základní/minimální znalost předtiskové přípravy
  • Velkou výhodou je pracování v 3D, videa, jednoduché animace – (znalost konkrétního programu je na uživateli)

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • Schopnost a ochota pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Zodpovědný přístup a selský rozum
  • Dobrá orientace na sociálních sítích
  • Znalost minimálně jednoho programu: Adobe nebo Corel Draw
  • ZNALOST ADOBE PHOTOSHOP NEBO COREL PHOTO-PAINT NA POKROČILÉ ÚROVNI

Nabízíme:

  • Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici:

Adresa: Bolívarova 2059/26, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Práce vhodná i pro čerstvé absolventy.

Prosíme o zaslání portfolia spolu s životopisem

Kontaktní osoba:

Andrea Sedláčková – personalni@spa-studio.cz