Showroomy - omezení provozu: Ostrava - zavřeno 20.6. - 25.6.

PŘÍPRAVÁŘ / MONTÉR DO VÝROBY

Česká společnost dovážející masážní vany a technologie do České republiky, hledá do svého mladého kolektivu pracovitého a teamového kolegu.

Aktuálně hledáme nového přátelského kolegu, který posílí naše kolegy ve výrobě na pozici přípraváře, nebo pomocníka na expedici.

Co Vás čeká

  • Montáž a kompletace vířivých van, testovaní, kontrola – balení finálních výrobků
  • Příprava zakázek dle výrobního protokolu
  • Vyskladňování a příprava materiálu pro výrobu
  • Zabezpečení vyskladněného materiálu pro bezpečnou přepravu
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti na hladkém průběhu zakázky
  • Řešení individuálních zakázek ve výrobě

Požadujeme

  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Průkaz VZV – výhodou
  • Samostatnost
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Výborné finanční ohodnocení
  • Kreativní práci
  • Pružnou pracovní doba
  • Občasné výjezdy mimo pracoviště
  • Nástup ihned
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity
  • Celoroční pracovní vytížení
  • Káva, občerstvení
  • Multisport karta
  • Volné víkendy, svátky

Informace o pozici:

Adresa: Pražská 354, Loděnice
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Kontaktní osoba:

Andrea Sedláčková – personalni@spa-studio.cz