Všem zákazníkům a partnerům oznamujeme

Všem zákazníkům a partnerům oznamujeme,

že jsme z důvodu ochrany naší dobré pověsti, obchodního jména a zodpovědnosti vůči svým zákazníkům i obchodním partnerům byli „donuceni“ přistoupit k vydání této tiskové zprávy a bránit tak obchodní značky Canadian Spa International® a Aquavia Spa® proti opakovaným a lživým pomluvám a neetickým obchodním praktikám konkurence.

Společnost SPA Studio s.r.o. patří mezi špičky na českém trhu v oblasti prodeje vířivek, swim spa a spa doplňků, o čemž svědčí spokojenost více než dvou tisíc zákazníků a oblíbenost webových stránek s deklarovatelnou návštěvností pohybující se v řádech desítek tisíc měsíčně.

V poslední době se však začaly objevovat zprávy typu: „Oni prodávají nekvalitní Čínu, nebo čínské šunty“, či dokonce řeči o lživé a klamavé reklamě. Můžete si být jisti, že takovému prodejci jeho vlastní značka a obchodní dovednosti neumožňují nic jiného, než zoufale lhát a vymýšlet si nesmysly.

A na to musíme reagovat! Světově uznávaná značka Canadian Spa International® je na evropském trhu již od roku 2009 a má obchodní zastoupení ve více než 25ti státech po celém světě. Každý z autorizovaných prodejců je držitelem distribuční licence s omezenou platností na 24 měsíců, a to z důvodů ověřování odbornosti prodeje a dodržování přísných servisních podmínek.

Tato značka své výrobky osazuje pouze komponenty od renomovaných výrobců a tím se svou celkovou kvalitou zařazuje mezi světovou špičku. Spolupracuje např. se společnostmi Gecko, CG Air, Balboa, CMP Jets, Lucité acrylic, Aristech atd..

Opětovně informujeme zákazníky a partnery, že produkty značky Canadian Spa International® jsou dle modelových řad částečně kompletovány v Asii a Americe. Pro tento rok připravujeme kompletačně výrobní linku také v Kanadském Montrealu. Z důvodu flexibility nabídky, širokému spektru technologií a individuální objednávce každého klienta, probíhá finální osazení a kompletace produktů v České republice. Tímto garantujeme 100% autenticitu každého produktu a jeho nejvyšší výstupní kvalitu.

Vždy se snažíme dodržovat co nejpřísnější kritéria, které klademe nejen na samotný výrobek, ale i na své zaměstnance a jimi odvedenou práci. Vše s ohledem na 100% spokojenost svých zákazníků. A tím si za svou práci můžeme s čistým svědomím postavit.

Věříme, že poctivá a svědomitě odvedená práce, kvalitní výrobky a zejména spokojení zákazníci jsou tou opravdovou „značkou“ každé firmy. A očerňování a mystifikace informací je jen výrazem slabosti a nekonkurenceschopnosti.

V případě jakýchkoliv pochybností nás můžete kdykoliv kontaktovat, nebo navštívit u autorizovaných prodejců. Ochotně Vám bude představen každý detail vířivky nebo SWIM SPA a to jak zvenku, tak především ZEVNITŘ!

Upozorňujeme, že díky náhledu do vnitřností spa, je možné i laickým pohledem vyhodnotit o jak kvalitní spa se skutečně jedná a z jakých prvků je kompletováno.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim stávajícím zákazníkům a obchodním partnerům a rádi přivítáme další nové klienty do naší zákaznické rodiny.

Těšíme se na spolupráci v dalším roce.