Vířivé bazény – SWIM SPA na každý den

Vířivý bazén pro plavání, cvičení a zábavu pro celou rodinu a po celý rok. Přesně touto krátkou větou by se daly vystihnout hlavní vlastnosti venkovních, ale i vnitřních vířivých bazénů s protiproudem.

Jedná se o nádherná plavecká domácí centra, které svému majiteli umožňují každodenní užívání v jakémkoliv počasí. Jedná se o velmi komplexní a svým způsobem i úžasná zařízení, které Vám v relativně kompaktní rozměru nabídnou velké množství využití. Od možnosti rekreačního, nebo sportovního plavání s regulací plaveckého protiproudu, přes vodní zábavu pro celou rodinu, až po rehabilitační cvičení a aquafitness. Kombinaci všech vlastností a využití je skutečně nevyčerpatelné, neboť swim spa je možné využívat v jakémkoliv počasí, každý den v roce a to s velmi nízkými provozními náklady a jednoduchou údržbou.

Některé verze existuji také i v kombinaci s vířivou vanou, která může mít oproti bazénové části vyšší teplotu vodu pro vodní terapii. Takové verze pak umožňují využívat dvě na sobě nezávislé zóny, kde plavecká část SWIM může být užívána pro plavání a cvičení, s nižší teplotou vody. Menší část s teplou, nebo horkou zónou, je možné zase využívat pro terapie, relax a vodní masáže. Kombinované verze mají stejné stavební a technické požadavky a vyžadují pouze jeden elektrický přívod navíc. Odměnou je pak nekonečné využití takového zařízení pro celou rodinu, s minimálními provozními náklady a díky samočisticím technologiím pro čištění a sanitaci vody, také velmi nízká náročnost na údržbu vody. Díky vnějším rozměrům je možné takové modely umístit i do menšího pozemku, nebo malé zahrady, bez nutnosti větších terénních úprav, například oproti klasickému bazénu. Pokud by nebylo vhodné zařízení zapustiti do země, nebo alespoň částečně, nabízí se vždy možnost bazén s protiproudem volně postavit, například na rovnou zámkovou dlažbu a začít okamžitě používat.

Vybrat z několika modelů si můžete ZDE

Přejeme Vám krásné zážitky s našimi SWIM SPA..