Tepelně izolační opláštění Lacan Thermal Technology

Izolace: Lacan Thermal Technology™

Tepelně izolační opláštění, které je světově jedinečné díky kombinaci směsi prvků a unikátního profilu. To to tvrzené opláštění je vytvořené ze speciálního otevřeného profilu, který snižuje náklady až o 50-60%. Díky těmto vlastnostem materiálu velice dobře odolává proti UV záření a teplotám až do 90°Celsia. Jako jediný výrobce na světě poskytujeme záruku 120 měsíců na izolační opláštění našich produktů.

Zjistit více
Gecko - kvalitní čerpadla pro vířivky Spa-Studio

Gecko Alliance Group – Čerpadla

Gecko čerpadla poskytují efektivnější a vyšší průtok vody, které ocení majitelé SPA pro zvýšení přínosů a snížení provozních nákladů. Naše pumpy jsou ověřené modely pro všechny trhy a jsou k dispozici v různých konfiguracích. Pokryjí tak všechny potřeby zákazníka pro největší i tu nejmenší vířivku.

Zjistit více

Gecko Alliance Group – Řídicí systémy

Gecko řídicí systémy jsou perfektním řešením, aby posunuli vaši vířivku na vyšší úroveň. Řídicí systémy jsou navrženy tak, aby dokonale ladily a snadno se instalovaly, jsou spojeny s čerpadly a s příslušenstvím pro SPA všech velikostí a konfigurací. Kontrolní systémy poskytují optimální výkon a naprostou kontrolu. Díky tomu budete maximálně spokojeni se svou vířivou vanou, a to zejména díky tomu, že získáte mnohem víc než to, co očekáváte od své vířivky.

Zjistit více
Technologie - řídicí jednotky pro prémiové vířivé vany a swim spa Canadian Spa International®

Nejmodernější řídící systémy BWG®

Řídící systém, složený z řídící jednotky a ovládacího panelu, tvoří mozek Vaší vířivé vany nebo SWIM SPA. Vířivé vany Canadian SPA využívají především systémy renomované společnosti BALBOA Water Group (BWG)®.

Zjistit více

Uživatelsky přívětivé ovládací panely BWG®

Odolné materiály, vysoká estetika a především skutečnost, že během chvíle a intiutivně dokážete ovládnout všechny důležité funkce vaší vířivé vany. Tak má vypadat kvalitní ovládací panel.

Zjistit více

Výkonná a energeticky šetrná čerpadla

Čerpadlo je srdcem každé vířivé vany. Jeho výkon a odolnost rozhodují o funkci vodních masáží a kvalitě a svěžesti vody. Naše vany využívají pouze technicky nejpokročilejší čepadla globálních výrobců. Jednotlivé modely jsou vybírány tak, aby pokryly nároky vířivé vany při zachování maximální energetické efektivity.

Zjistit více
Titanium heater for whirlpool Canadian Spa International®

Ekonomické topení s titanovými spirálami

Vysoce výkonné topení s ekonomickým provozem a tichým chodem. BWG patentovaná konstrukce prověřená například v automobilovém průmyslu.

Zjistit více
Kvalitní rodinné vířivky a swim spa - www.spa-studio.cz

Výkonné blowery CG Air®

Perličková masáž bude vždy tak kvalitní, jako blower, který ji vytváří. Kompresory CG Air patří ke špičce ve své třídě a nabízí celou řadu inovativních funkcí.

Zjistit více
Spa Studio - venkovní vířivé vany a swim spa Canadian Spa International®

Nejpokročilejší trysky BALBOA® a CS™

Trysky jsou jednou z nejdůležitějších součástí vířivé vany. Přímo ovlivňují účinnost masáží, zároveň spolu se skeletem a obložením tvoří jeden z nejvýraznějších estetických prvků.

Zjistit více
Chytré vířivky Spa Studio

Skelet vířivé vany

Skelet od společnosti Lucité ® Acrylic je materiál s dlouhou historií - tato společnost z roku 1935 patří k jedné z nejvíce uznávaných amerických značek. Odolný a funkční materiál je vysoce univerzální a své uplatnění našel především v oblasti lázeňství, welness, spa a domácí sanity.

Zjistit více

Konstrukce vířivé vany

Hmotnost plné vířivé vany anebo SWIM SPA se počítá v řádu stovek kilogramů. To vyžaduje kvalitní samonosnou konstrukci doplněnou pevným dnem s pokročilými vlastnostmi, které zajistí dlouhou životnost vaší SPA.

Zjistit více
Chytré vířivky Spa Studio

Tepelná izolace vířivé vany

Ekonomie provozu je odvislá od toho, jak dobře je vířivá vana zabezpečená proti tepelným únikům. Využíváme ty nejpokročilejší izolační materiály a jednotlivé segmenty vany sestavujeme s maximální precizností. Jen tak dosahujeme nejlepších výsledků na trhu.

Zjistit více
Prémiové technologie pro vířivky Spa Studio

Ovládání vířivé vany

Našim zákazníkům nabízíme možnost implementovat moderní systémy ovládání, pracující na bázi Wi-Fi. Jednoduchá aplikace ve vašem smartphonu Vám umožní ovládat všechny funkce vany přehledně a pohodlně.

Zjistit více
Technologie - filtrační systém - prémiové vířivky a swim spa Canadian Spa International®

Filtrační systém vířivé vany

Aby byla voda ve vířivé vaně dlouho čistá a zdravotně zcela nezávadná, používáme vysoce sofistikované filtrační systémy na nechemické bázi. Veškeré přístroje k filtrování vody jsou osazené ve vysokotlakém filtračním okruhu, který pohání cirkulační čerpadlo. Jako hlavní filtrační jednotku je možné pro privátní využití osadit okruh špičkovým DCMS filter SPA nebo pískovou filtraci. V případě vyšších nároků na nejkomfortnější údržbu vody je možné systémy osadit automatickými dávkovači desinfekce, nebo solizační technologie s průběžnou kontrolou pH.

Zjistit více
Kvalitní rodinné vířivky a swim spa - www.spa-studio.cz

Hydrodistribuční systém vany

Způsob vedení vody v technologickém vodním prostoru umožňuje tlaku postupovat cestou nejmenšího odporu. I díky této schopnosti systém počítá s možností úplného odporu na vstupu i výstupu. Pro takové případy je distribuční systém osazen bezpečnostními sekundárními okruhy sání, které v případě nutnosti otevřou cestu pro vstup i výstup záložního okruhu.

Zjistit více
Prémiové vířivky Spa Studio

Trendy doplňky

Spoustu technologií implementujeme do našich van s jediným cílem - maxmálně je přizpůsobit požadavkům zákazníka. Přídatné osvětlení trysek pro party vany anebo upravená aromaterapie pro úžasnou relaxaci - to vše jsou drobnosti, které výrazně zvedají celkový prožitek z užívání vířivé vany.

Zjistit více
Canadian Spa International® - Service Inclusive Ultimate

Nadstandardní záruka a perfektní servis

Naše vany nabízí nejlepší technologie ve své třídě. Věříme jejich kvalitě a perfektnímu provedení. Proto ke každému produktu - včetně těch akčních anebo ve výprodeji - automaticky nabízíme zákaznické servisní a záruční pakety na technologii i konstrukci vany.

Zjistit více