Bazény SWIM SPA od společnosti SPA-Studio®

Nízkoenergetické rodinné SWIM SPA s protiproudem představují ve světe domácího wellness kategorii královských vířivých van. Tato velmi specifická a neustále se rozšiřující varianta domácích plaveckých center s komfortním bazénem a protiproudem je v naší nabídce zastoupena také variantami v kombinaci s vířivkou. Špičková plavecká centra nabízí celoroční provoz s minimálními náklady na provoz. V kombinovaných variantách je unikátní dvojí rozdílná teplota vody. Majitel takového plaveckého centra tak může v bazénové části rekreačně nebo i profesionálně plavat a v části s vířivkou pak relaxovat a využívat efektivní a blahodárnou vodní masáž. Komplexní využití plaveckého centra nespočívá pouze v možnostech užívání po celý rok, ale především nabízí široké možnosti využití pro celou rodinu i přátele.

Každý model SWIM SPA je specifický a určuje pro každého majitele jasné využití. Některé modely díky jejich tvarům a hloubky jsou více zaměřeny na rodiny s dětmi a jiné naopak pouze pro aktivní sportovní plavce.

 

Záruka na SWIM SPA od Canadian Spa International®

Mezi další benefity společnosti SPA-Studio® patří možnost využití nejdelších prodloužených záruk v programu Service Inclusive Ultimate od výrobce SWIM SPA Canadian Spa International®, které jsou určeny pro všechny modely vířivek a bazénů, bez ohledu na velikost a cenu. Doporučujeme si rezervovat termín a vybranou vířivku či bazén si vyzkoušet.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.