Aby Vám vířivka co nejdéle poskytovala plný komfort, je třeba ji také pravidelně servisovat a čistit. Pro naše zákazníky zajišťujeme opravy, pravidelný záruční i pozáruční servis vířivek. Naši zkušení technici Vám pomohou s montáží nové vířivky, namontují nové čerpadlo, zkontrolují kvalitu vody a stav filtrační náplně. Zajistí pro Vás kompletní vyčištění vířivé vany, zoptimalizují dávkování chemie tak, aby voda byla průzračná a čistá, ale neobsahovala zbytečně moc dezinfekce. V rámci servisu vířivých van provádíme i kontrolu technologických zařízení a hloubkové čištění rozvodů.

Pravidelný servis vířivek

Stejně jako pečujete třeba o své auto, i vířivka potřebuje pravidelnou péči. Pokud jste Vaši vířivku delší dobu nepoužívali, určitě je zapotřebí hloubkově vyčistit všechny rozvody a znovunastavit dávkování chemie pro čistotu vody. Rádi pro Vás zajistíme servis vířivek v co nejkratším možném termínu. Nezapomínejte na servis vířivky, vychutnáte si tak ničím nerušený relax a vířivka Vám bude sloužit mnoho let.

Opravy a záruční i pozáruční servis vířivých van

Potřebujete-li jakoukoli opravu vířivé vany, chcete nainstalovat novou vířivku nebo požadujete jen pravidelný servis, obraťte se na nás. Zajišťujeme pro naše klienty odborný servis vířivých van. V případě potřeby rovnou dodáme náhradní díly, popřípadě je objednáme a dodáme v nejkratším možném termínu. Užijte si komfort Vaší vířivky na 100% a prodlužte její životnost na maximum!