Regionální sales manager/ředitel pobočky Brno

Staňte se členem týmu společnosti SPA Studio s.r.o.

Společnost SPA Studio s.r.o. je exkluzivní prodejce specializující se výhradně na luxusní vířivé vany a SWIM SPA Canadian Spa International® včetně luxusních doplňků pro wellness a privátní spa.

Protože nám práce stále přibývá, hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který posílí náš tým na pozici Regionální sales manager/ředitel pobočky

Náplň práce:

  • Prodej vířivých van (nutné zkušenosti s obchodem – i v jiném segmentu)
  • Péče o stávající zákazníky
  • Péče o příchozí klienty na Showroom
  • Komunikace s klienty – osobně, telefonicky i e-mailově
  • Administrativní a organizační podpora celého týmu
  • Zpracování faktur
  • Řešení reklamací
  • Interní komunikace v rámci všech oddělení
  • Příprava dokumentů pro expedici

Čím nás zaujmeš:

  • Obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
  • Znalost fakturačního systému POHODA – výhodou
  • Chuť se zapojit do našeho týmu
  • Touhu se dále rozvíjet v oboru
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Čistý trestní rejstřík

Místo výkonu práce:

  • Libušina třída 577/17, Brno – Kohoutovice

Co máme my pro Tebe:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Individuální přístup zaškolení
  • Možnost profesního a osobnostního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Motivační systém odměňování
  • Roční bonus závislý na vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
  • Mobilní telefon (iPhone)
  • Notebook
  • Zaměstnanecké slevy
  • Firemní akce
  • V případě dlouhodobé spolupráce služební vůz
  • Provize z prodeje 50 000 – 200 000 tisíc!
  • a další