Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

TRUHLÁŘ – SPECIALISTA

Aktuálně hledáme nového přátelského kolegu na pozici Truhláře, který bude pracovat nejen ve výrobě ale také v terénu.

Těšíme se na každého nového kolegu, kterému vytvoříme skvělé podmínky pro práci u nás.

Co vás čeká

  • Výroba např. schodiště, obkladů a podlahy k vířivým vanám
  • Jedná se o výroba z různých materiálů, především – Dřevoplast
  • Zaměřování a příprava k výrobě
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Příjem objednávek
  • Komunikace s klienty

Požadujeme

  • Chuť se zapojit do našeho týmu
  • Výuční list v oboru truhlařiny nebo praxe v oboru
  • Časovou flexibilitu
  • Touhu se dále rozvíjet v oboru
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní a přátelské zázemí české společnosti
  • Zajímavou práci
  • Stálé pracovní vytížení
  • Firemní benefity
  • Velice dobře ohodnocenou vykonanou práci
  • Bonusové ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Zahraniční cesty
  • Možnost individuálního nastavení pracovní doby
  • Služební vůz i na soukromé využiti

Informace o pozici:

Adresa: K Vodojemu 140, Chrášťany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat: 40 000 – 58 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Kontaktní osoba:

Adéla Janečková – janeckova@spa-studio.cz