Servisní technik – Praha

Spa Studio se neustále rozrůstá a s ním i naše parta servisních a revizních techniků!

Hledáme šikovného, spolehlivého, učenlivého a přátelského servisního a revizního technika s řidičským průkazem.

Naše požadavky:

  • Český jazyk (výborný)
  • Odborné vyučení bez maturity
  • Manuální zručnost (podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk. B (B + E výhodou)
  • Výhodou výuční list v oboru elektrikář (vyhláška 50/1978 § 6)
  • Praxe v oboru Instalatér / Elektrikář
  • Čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň:

  • Montáže, servisy a opravy vířivých van a saun
  • Drobné instalatérské práce
  • Posuzování stavební připravenosti v místě instalace
  • Technická podpora zákazníků
  • Zodpovědný přístup k administrativě

Místo výkonu práce:

  • Praha, Středočeský kraj, Západočeský kraj

Co nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Měsíční bonusy za splněný plán (nad rámec mzdy)
  • Provize z prodeje (nad rámec mzdy)
  • Odměny na konci roku
  • Služební telefon a notebook
  • Nový pracovní vůz a veškeré vybavení
  • Multisport karta
  • Pravidelná školení na nové technologie

Těšíme se na Vás na pohovoru! Psát nám můžete na email personalni@spa-studio.cz