Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Vítáme Vás v naší nejrozšířenější kategorii venkovních i vnitřních rodinných vířivek, které Vám představujeme v originálním přehledu. V naší nabídce naleznete nejrůznější tvary a velikosti modelů od nejluxusnějších business typů, přes modely se sportovní i relaxační masáží. Několik posledních let se zaměřujeme na rodinné modely a venkovní vířivky, které jsou vhodné i pro malé děti již od 3 let, ale také pro seniory a pro osoby s pohybovým omezením. V našich vířivkách klademe velký důraz na bezpečnost, komfort a pohodlí. To vše za velice příznivé ceny, s rychlou dostupností a nejlepším možným servisním zázemím a technickou podporou. Nově byla otevřena sekce ekonomických modelů, u kterých se orientujeme především na jednoduchost linií a špičkové technologie v nejvyšší kvalitě za nejnižší možnou cenu.

Prodloužená záruka na vířivky od nás

Každý model vířivky, bez ohledu na velikost a cenu, je podporován programem prodloužených záruk Service Inclusive Ultimate s možností libovolné konfigurace doplňků. Veškerou nabídku vířivých van naleznete na našich internetových stránkách. Nejoblíbenější modely luxusních vířivek si můžete osobně prohlédnout v showroomech v Praze i Ostravě.