Vířivky od společnosti SPA-Studio®

Nízkoenergetické rodinné vířivky, které Vám představujeme a nabízíme jejich vyzkoušení v našich showroomech v Praze, v Mladé Boleslavi, v Brně, v Ostravě a Bratislavě patří mezi špičku ve svém segmentu. Jedná se o modely vířivých van ve zcela originálním designovém provedení, kde v nabídce naleznete nejrůznější tvary a velikosti od nejluxusnějších business typů, přes modely se sportovní i relaxační masáží. Samozřejmě se zaměřujeme i na detaily, které umožňují plnohodnotné využití vířivých van i pro malé děti od 3 let. V našich vířivkách klademe velký důraz na bezpečnost, komfort, pohodlí a to jak pro děti, tak i seniory a pro osoby s pohybovým omezením.

To vše za velice příznivé ceny, s rychlou dostupností a díky stále rostoucí síti našich prodejen a obchodních partnerů, dokážeme nabídnout nejlepší možné servisní zázemí.

Záruka na vířivky od Canadian Spa International®

Mezi další benefity společnosti SPA-Studio® patří možnost využití nejdelších prodloužených záruk v programu Service Inclusive Ultimate od výrobce van Canadian Spa International®, které jsou určeny pro všechny modely vířivek, bez ohledu na velikost a cenu. Doporučujeme si rezervovat termín a vybranou vířivku si vyzkoušet.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.