MicroSilk® je skutečná ozdravná technologie dovezená do Evropy již v roce 2013

Na konci roku 2013 jsme jako první prodejci implementovali první MicroSilk® a to do vířivé vany Puerla. Stali jsme se tak prvními dovozci a prodejci této výjimečné technologie nejen v České republice, ale i v Evropě. V prvních několika měsících testování, jsme dokonce technologicky vylepšovali a optimalizovali tuto vysokotlakou technologii společně s původním jejím americkým výrobcem Jason® Hydrotherapy.

Nyní v roce 2020, s odstupem více než 6ti let, testování, vylepšování a vlastních prodejů, můžeme tedy hrdě oznámit, že jsme byli nejen prvními prodejci, ale také průkopníky ve vývoji a výrobě. Díky tomuto faktu jsme komerčně urychlili prodej této technologie do celého světa, ale především i docílili dostat MS v mnohem kratším čase k těm zákazníkům, kterým o to rychleji mohla začít pomáhat s jejich kožními problémy a psychikou.

Na vlastní kůži a s vlastním potěšením, jsem sledoval a testoval, jak, kde a do jaké míry dokáže MicroSilk® skutečně ozdravovat pokožku, léčit drobná zranění, ale také psychiku díky neutralizaci volných radikálů. Vyzkoušeli a přesvědčili se, že méně je více, co je nutné vždy dodržovat a jak málo stačí našemu největšímu lidskému orgánu k tomu, aby docházelo k efektivní regeneraci a urychlení hojení, například povrchových zranění.

MicroSilk® skutečně funguje

MS tedy skutečně funguje a nejedná se v žádném případě jen o jakousi kosmetickou technologii. Nezapomínejme také na vedlejší efekt, který po dobu užívání MS je neméně úžasný. Dochází totiž k mikroskopickému ,,vypraskávání,, ,nebo-li sublimaci mnoha desetitisícového  množství záporně nabitých iontů nad vodní hladinou na určité ploše. (rozměru-počítáno na 1cm2) O tomto jevu jsem se mj. již zmínil v několika odborných článcích a publikacích.. díky tomuto vedlejšímu jevu, dochází k inhalování záporně nabitých iontů, což funguje velice příznivě pro zdravé fungování lidského organismu a tím dochází k neutralizaci volných radikálů, tedy do určitě míry tedy ke zcela zdravé a čisté ,,antioxidaci,,.

Je mi hlubokým potěšením, že nám od roku 2014 věřilo již několik tisíc klientů a svou důvěrou nás nejen posunovali stále vpřed, ale také z nás od roku 2016 učinili stát se největšími prodejci MicroSilku® v Evropě.

S úctou Vám děkuji za Vaši důvěru

Jan Mikisek CEO for Europe