Canadian Spa International® velká vířivá vana GLADIUS: Vířivka pro 7 osob, která nahradí i zahradní bazén

Máte rádi vodní radovánky a léto u nás vám přijde krátké? Užíváte si, když je voda v bazénu příjemně teplá? Máte na zahradě dostatek místa? Pak je pro vás ideální možností velká venkovní vířivka, která do jisté míry nahradí i venkovní bazén a ještě nabídne něco navíc. Představujeme vířivku GLADIUS od Canadian Spa International®.

Vířivka GLADIUS potěší každého, kdo má rád pobyt ve venkovním bazénu a pobyt v teplé vodě nejen v létě. Tato vířivka vám zkrátka do jisté míry nahradí venkovní bazén a ještě nabídne něco navíc. Model GLADIUS nabízí velký funkční prostor, kde může pohodlně relaxovat až 7 osob s tím, že každá z nich má k dispozici samostatnou masážní zónu.

Díky víceúrovňovým regulačním systémům si můžete dopřát dokonalou masáž přímo na míru vašim potřebám. Tato gigantická vířivka umožňuje nastavení optimální intenzity hydromasáže a poskytne vám jak sportovní masáž po náročné fyzické aktivitě, tak hloubkovou tlakovou masáž, která je vhodná zejména při bolestech zad ze sedavého zaměstnání.

U vířivky GLADIUS je navíc možné využít technologie MicroSilk®, která vytváří mikrobublinky s léčivými účinky a poskytne vám tak dokonalou kyslíkatou lázeň. Tento systém pomáhá léčit kožní problémy a omlazuje lidskou pokožku.

Stejně jako ostatní vířivky vám i model GLADIUS poskytne dokonalé uvolnění pro vaše tělo i mysl a pomůže vám při řešení problémů s bolestmi svalů, kloubů nebo špatným spánkem. Hydromasáž stimuluje tvorbu hormonu štěstí a při pobytu ve vířivce zapomenete na denní starosti. Zejména v případě, že vykonáváte sedavé zaměstnání, oceníte unikátní technologii hydromasáže, díky které budou vaše unavené svaly prohřívány a masírovány do hloubky a vám budem poskytnuta maximální úleva od bolesti zad.

Vířivka GLADIUS zkrátka nabízí pohodlné sezení v kombinaci s vysoce efektivní hydromasážní a bazénový prostor v jednom.