Oblíbenost značky Canadian Spa International stále roste

Oblíbenost značky Canadian Spa International® stále roste a nezastavila ji ani krutá skandinávská zima.

Počátkem roku 2018 je značka Canadian Spa International® dostupná i ve Skandinávských zemích. Zvýšený zájem ze strany severských partnerů nastal díky našim unikátním tepelně izolačním vlastnostem, které jsou pro provoz v nejchladnějších klimatických podmínkách zásadní.

Mezinárodní chráněná obchodní značka Canadian SPA International® zaznamenává v posledních letech zvyšující zájem zahraničních partnerů o obchodní spolupráci. Od roku 2013 byly obsazeny strategické obchodní pozice ve významných evropských zemích, jako jsou Francie, Německo, Polsko, Slovensko, Rumunsko, Chorvatsko, Slovinsko a také mimo evropské státy jako Izrael a další.

Unikátnost modelů a prémiová kvalita zajistila oficiální zastoupení značky Canadian SPA International® nyní také ve Finsku a postupně se bude rozvíjet do sousedních států jako Norsko a Švédsko. Každý zahraniční partner musí splňovat přísná kritéria zázemí pro exkluzivitu a dodržovat nejvyšší kvalitu prodejních služeb a servisní podpory pro každého svého zákazníka. Velice často dochází k záměně naší chráněné značky s jinými názvy výrobců, kteří vyrábějí a dodávají nekvalitní produkty především z asijských, ale i amerických trhů a lživým konkurenčním pomluvám ze strany především zoufalé konkurence.

UPOZORNĚNÍ:
Upozorňujeme všechny zákazníky a partnery, že výrobce Canadian Spa International® vyrábí a dodává pouze produkty v nejvyšší kvalitě a každý komponent a technologie jsou originální a certifikované. Každý produkt podléhá nejpřísnější kontrole výstupní kvality při výrobě a kompletaci.

Váš tým
Canadian Spa International® Česká Republika