Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Převratná ozdravná technologie Microsilk® ve vířivých vanách Canadian Spa International®

Ozdravnou a hydratační technologii Microsilk® doporučujeme nejen ženám a dětem, ale i těhotným maminkám…

Je nám velkou ctí, že patříme mezi průkopníky této blahodárné přírodní síly, která má naprosto nezávadné, ozdravné a léčivé účinky.

Již od samého počátku vývoje v roce 2013, se většina odborné veřejnosti stavěla k této technologii velmi nedůvěřivě. My jsme ale nikdy nepochybovali, společně vyvíjeli a vylepšovali mateřské vývojové ( americké společnosti Jason® International, Inc USA – toho času jediný výrobce ) a jejich převratný produkt. Dnes po více než 6ti letech největších prodejů na Evropském trhu, již přesně víme komu a za jakých podmínek může MicroSilk® pomáhat.

Microsilk - jedinečná ozdravná a hydratační technologie - Spa-studio.cz

Ozdravnou a hydratační technologii doporučujeme převážně ženám, které si naši starost o jejich krásu a péči, zaslouží ze všeho nejvíc. Nezapomínáme ale ani na naše děti, které někdy prožívají a častokrát již od útlého věku, velmi nepříjemné trápení s kožními problémy, jako je atopický ekzém, psoriáza, vysychání pokožky, nebo jiné dermatologické onemocnění.

MicroSilk® přispívá velmi výrazně i pro eliminaci strijí, jizviček a popraskávání pokožky v hlubších vrstvách kůže. 

Pokožka v průběhu těhotenství každé ženy prodělává mnoho změn, především pak od 6.tého měsíce těhotenství, kdy dochází u budoucích maminek k nejrazantnějšímu spojení hormonální a váhové změny. Právě v tomto období se začíná pokožka silně namáhat a až 85% těhotných žen striemi trpí. MicroSilk® se díky obráceně polaritě mikronových vzduchových bublinek dokáže okamžitě navázat na naše tělo a tak prostoupit hluboko do kožního póru. Díky tomu se dostává do hlubší úrovně epidermisu a “vyživuje” kolagen. Jinými slovy, zelastičťuje pokožku, aniž by bylo potřeba nanášet krém, který sice dokáže pokožku zjemnit a zvláčnit, ale zároveň ji zavírá póry, čímž ji částečně “zadušuje”. Díky tomuto jevu dochází nejen ke zvýšené pružnosti pokožky, omlazování, ale také k její exfoliaci a čištění.


Prohlédnout si všechny modely vířivek, kde lze použít technologii MicroSilk®, můžete ZDE

Těšíme se na každou Vaší návštěvu a je nám hlubokou ctí, že věříte v naši společnost, služby a produkty.

Zůstáváme k Vašim službám.. Jan Mikisek CEO Czech republic