Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Nová generace nejoblíbenější rodinné venkovní vířivé vany DELPHINA 2016

Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016

V nové generaci tohoto modelu byly kladeny přísné nároky na funkční konformitu jasně charakterizovanou unikátní designovou linií, díky které se opět liší od svého předchůdce. Poslední generace tohoto modelu předbíhá současné trendy a své sebevědomí potvrzuje nejuniverzálnějším využitím a nejsofistikovanějšími masážními systémy ve své třídě.

Mezi významné novinky pro letošní sezonu zařazujeme uvedení nejnovější a nejmodernější generace rodinné vířivky DELPHINA 2016. Tento inovovaný a v každém detailu vylepšený model určený pro komplexní využitelnost celé rodiny byl ve své filozofii vývoje anatomicky a uživatelsky vylepšený.

Silný vizuální dojem a uživatelsky vysoce pohodlné dispozice, prakticky umocňují atmosféru dokonalé vyváženosti a výjimečnosti.