Designové vířivky na terasu Spa Studio, showroom Praha 6

Seznamte se s vířivou vanou, která je jedinečným modelem ve své třídě a vyniká nejen svou nadčasovostí, ale i rodinným uspořádáním a vzhledem. Jedná se o elegantní rodinnou a zároveň provozně velmi ekonomickou vířivku, která svým designem krásně zapadá do konceptu každého domova, terasy či zahrady. Uchvátí vás na první dojem a mile překvapí nejen využitelností pro celou rodinu, ale i extrémně nízkými provozními náklady. Delphina III. Generace je perfektní rodinný model také z pohledu bezpečnosti. Už pouhým okem najdete znatelné bezpečností prvky, jako jsou nerezová madla, nášlapné plochy upravené proti uklouznutí a další detaily, které zároveň slouží i pro lepší orientaci ve vodě. Tato varianta rovněž disponuje nadstandardní možností dvou lehátkových míst, které jsou samozřejmě vybaveny masážními tryskami, stejně jako je tomu u situovaných míst pro sezení. Prostory k sezení i ležení jsou záměrně uspořádány tak, aby k sobě lidé měli blízko, aby jejich pohledy směřovaly stejným směrem a nikdo neseděl zády k výhledu. Díky jedinečné trapézové a krční masáži, zažijete perfektní uvolnění ztuhlého a namoženého svalstva. Delphina se svou praktičností postará o pohodlí a bezpečnost uživatelů všech věkových kategorií, od dětí až po uživatele staršího věku.

Tato vířivka je již deset let jedním z nejoblíbenějších modelů, proto je mu také věnována náležitá pozornost a již byl třikrát podroben inovačním změnám a vylepšením, jak z estetického, tak i funkčního hlediska. Proto také název Delphina III. Generace.

Nelze opomenout ekonomickou stránku této vířivé vany, která se svojí velmi nízkou energetickou spotřebou stává naprosto bezkonkurenční. Zároveň je nutno podotknout, že vana nepotřebuje enormní množství vody ke správné funkčnosti. Na své poměrné velké rozměry (2,3m x 2,2m) je totiž dispozičně perfektně řešena tak, aby se neplýtvalo vodou a vana tak plnila i své ekonomické poslání. Jste u vířivek zvyklí na uměle působící opláštění, které budí laciný dojem? I tento přežitek je u toho provedení již minulostí. Moderní unikátní technologie opláštění z kvalitního dřevo-plastu odolnému vůči poškození a vnějším vlivům se postará o to, aby vířivá vana zapadla do jakéhokoliv prostředí. Na výběr je z několika barevných provedení od světle a tmavě hnědé až po šedou, které svou příjemnou barvou a speciálním materiálem v hodnověrné imitaci dřeva perfektně zapadne i do přírodního konceptu vašeho exteriéru, či domova.
Pokud tedy hledáte vířivou vanu vhodnou pro váš domov a vaši rodinu tak, aby si každý našel to své pozitivum, věříme, že právě tento model je tou nejlepší volbou. Díky svojí propracovanosti a detailnosti se zavděčí i velmi náročnému majiteli. Delphina svým rodokmenem krásně zapadá do vzoru života dnešní doby, kdy se bere ohled jednak na širokou využitelnost kupovaného produktu, ale i na ekonomickou stránku z hlediska životního prostředí a celkovou uživatelskou bezpečnost. Vířivá vana této řady s přehledem splňuje všechny požadavky uživatele, kde svojí celoroční využitelností, ekonomickou spotřebou a bezpečnostním uspořádáním dokonale zapadá do ideologie produktu nejvhodnější volby, kterou ocení jak malí, tak velcí. Nesmíme zapomenout zmínit fakt, že žijeme v době, kdy má každý zákazník velice individuální požadavky na produkt, který si chce pořídit. Ani taková situace ale nepředstavuje problém, protože ochotní obchodníci jsou připraveni pomoci a poradit s nejvhodnějším řešením pro každého tak, aby jeho vířivka účinně vyhovovala a co nejdéle plnila jak praktická, zábavná, tak i třeba ta nejintimnější přání každému svému majiteli.

 

S úctou Vám děkuji, Jan Mikisek CEO for Europe.