SWIM SPA aneb luxusní bazén a vířivka na čtyři roční období

Představujeme Vám nejmodernější a nejoblíbenější samočisticí SWIM SPA své kategorie. Králem mezi těmito SWIM SPA zůstává i nadále nejmodernější koncepce NAUTILUS XL.

Filozofie tohoto královského plaveckého centra v nezávislé kombinaci s vířivkou je v našem klimatickém pásmu bezpříkladnou investicí v porovnání s jakýmkoliv venkovním bazénem a kombinační řešení s luxusní vířivou vanou je završením přidané hodnoty celé této koncepce.

Možnosti uložení jsou obšírné, doporučujeme SWIM SPA minimálně částečně zpustit do země, nebo třeba jen dočasně postavit jako volně stojící variantu a technickou přípravu pro SWIM SPA si postupně budovat. Velkou výhodu získávají klienti se postupně se svažujícím terénem, nebo šikmou rovinou. SWIM SPA je v takových případech velmi praktické polozapustit jednou stranou do svahu a okolí SWIM SPA si esteticky a funkčně například osadit dřevěným či dřevo-plastovým dekingem. Pro mnohé klienty bývá nejvzhlednější varianta úplného zapuštění kdy je celé SWIM SPA prakticky pod zemí a exteriérově nijak nezasahuje do krajiny.

Díky nezávislým zónám bazénu s protiproudem s relaxační částí a vířivou vanou je možné v zimním období bazénovou část zcela vypustit a po dobu velmi chladných měsíců využívat pouze část s vířivkou. Mnoho klientů využívá přes zimu bazénovou část jako ochlazovací bazének po saunování, nebo jako otužovací část. SWIM SPA doporučujeme každému, kdo se nechce starat o bazén a miluje nejvyšší komfort s minimem nákladů.

SPA Studio s.r.o.