• Zákaznické reference Spa-Studio - prodej a servis venkovních vířivek a swim spa

  SPA Studio je spolehlivý dodavatel kvalitních a spolehlivých výrobků. Dobré záruční i pozáruční služby, ochotný a vstřícný personál, který umí vždy poradit.

  Tichý Petr
  Praha 6
 • Reference od zákazníka - venkovní vířivky a swim spa - Spa-Studio

  U SPA Studia jsem si pořídil vířivou vanu DELPHINA 3.GEN. DELUXE 2017. Jsem víc jak spokojený. Voda se vůbec nekazí, v zimě vana drží teplotu a splnila všechna naše očekávání. Náklady na provoz vany jsou nižší než jsem očekával. Mohu jen vřele doporučit. Doporučuji pravidelně čistit filtr, a měřit PH vody a celou vanu (pokud jí budete mít venku jako já) nechat zateplit. Ušetří to neuvěřitelně náklady na provoz.

  Pavel Cejnar
  Pardubice
 • Spa Studio – prodej luxusních vířivek

  Vířivou vanu mám od této firmy již 7 let a bez poruchy. Servis i poradenská činnost na dobré úrovni. Mohu jen doporučit.

  Daniel Sádecký
  Třebechovice pod Orebem - Východní Čechy
 • Spokojen.

  JUDr. Miroslav Novák
  Jihlava
 • Canadian Spa International - Nemo - zimni provoz -19C

  Dobrý den, chci vám jenom poděkovat za to jak skvělé vířivky dodáváte. Jsem velmi spokojen. S vířivkou i se servisem. Děkuji vám. Prosím pozdravujte, vyřiďte mé osobní poděkování a řekněte, že to mé čekání na to až si od vás jednou budu moci k novému domku odvézt vířivku se vyplatilo. Je skvělá!!!

  Vladimír Ch.
  Plzeň
 • Reference od zákazníků - venkovní vířivky Spa-Studio

  Každodenní spa nám důchodcům velmi svědčí.

  Karel
  Praha
 • Reference od zákazníků - venkovní vířivky Spa-Studio

  Dlouhodobá spokojenost. Doporučuji!

  Stanislav M
  Náchod
 • Vířivku jsem po té, co jsme na zahradě zrušili bazén, když děti odrostli, nechtěl neboť jsem ji považoval za zbytečný krám o který se budu muset starat. Manželka si ji ale přála, takže ji pochopitelně máme už asi 6 let. Jsem sice standardně ješitný chlap, ale musím konstatovat: 1) Jsem rád, že ji máme a nejspíš jsem jejím největším uživatelem - jako regenerační nástroj po kole, či hokeji - nedostižná věcička. 2) Starost o vířivku je mnohem menší než jsem čekal. Technologie ozonu, automatika hlídající filtraci, teplotu atd. je prakticky samospasitelná. Chemii dávám minimálně, občas zreguluji PH. Jen ji napouštím změkčenou vodou, což každému doporučuji. 3) Kvalita samotné vířivky a použité technologie je taková jako zde slibují - vysoká. Pro ilustraci: Za celou dobu provozu (celoročně, venku) mne jednou sami od sebe navštívili servisáci firmy spa-studio a preventivně vyměnili nějaký ventil o kterém se vědělo, že by mohl mít problém a způsobit větší škodu - a upřímně, kdy se vám to u nějakého výrobku v poslední době stalo? A nedávno jsem po telefonické konzultaci sám vyměnil (docela schovanou) pojistku, která splnila svou funkci a odpojila vzduchování .... Snad pana technika, který mi poradil, místo toho, aby ke mně zbytečně vyslal četu opravářů moc nepokárají ;-) A doporučení - pokud máte vanu venku, starejte se o kryt lépe než já nějakými UV ochrannými prostředky - po těch 6ti letech už není nijak krásný a nový není za pětikačku, vše ostatní je prakticky ve stejném stavu jako když ji přivezli. 4) Vím že bych si dneska určitě připlatil za ohřev vzduchu do bublin - když máte venku -5°C tak za půl hodinky válení v bublinách budete mít o 1-2°C chladnější vodu. A mám tři zlepšovací návrhy pro výrobce - nějaké vodotěsné dálkové ovládání by to chtělo - z druhé strany vany se mi nechce k ovládacímu panelu. A nějakou přepouštěcí komůrku nebo jiné udělátku, které by vyřešilo problém, že když jdete do vany sám tak tam máte málo vody, ale když jste 4 tak už skoro přetéká. a jak to máte vědět jaký bude zrovna zájem :-). No a nemontujte (právě kvůli předchozímu) nejvrchnější řadu trysek neuzavíratelných, stířká to do obličeje :-). Podtrženo, sečteno pokud toto čte někdo, kdo vybíráte vířivku, tak zde za svoje peníze dostanete to, co očekáváte a nejspíš ještě malinko víc. A Spa-studiu přeji ať se jim dál daří dělat svoje zákazníky spokojenější než byli.

  Tomáš Bradáč
  Brno
 • Zákaznické hodnocení Spa-Studio - prodej a servis venkovních vířivek

  Ochotný personál, mohli jsme si vyzkoušet i posezení ve vířivce na sucho. Jsme všichni vysocí a vybrat správnou velikost je základ. Realizace bez problémů. Skvělá, čistá práce. Vše funguje jak má. Vřele doporučuji. Díky

  Jana
  Praha 6
 • Děkuji společnosti Spa Studio za profesionální prodejní a poprodejní servis. Vířivku používám každý den od roku 2015. Rozhodně mohu tuto společnost jen doporučit.

  Petr Kašpi
  Praha 8
 • Reference od zákazníka - venkovní vířivky a swim spa - Spa-Studio

  Naprostá spokojenost!

  Radek Liška
  Svárov
 • Se službami Spa studia i servisem jsem byla vždy velmi spokojena.

  Ivana Skalická
  Kutná Hora
 • Spa Studio – prodej luxusních vířivek - hodnocení zákazníka

  Velmi kvalitní servis a přístup k zákazníkovi, kvalitní zařízení, osmiletý bezproblémový provoz.

  M. Štolba
  Praha
 • Hodnocení od zákazníků - plavecké swim spa, venkovní vířivky Spa-Studio

  Swim Spa je skvělý bazén pro sport i relax, pro děti i dospělé. Využijete jej naplno ať už plánujete dětskou zahradní párty s kamarády, protáhnout si tělo plaváním v protiproudu nebo relaxovat ve vířivce sám či ve dvou. Den nebo noc nehraje roli (vzhledem k LED osvětlení je koupání v noc ještě působivější) stejně jako roční období, kdy lze obě části provozovat celoročně a na sobě nezávisle. Pro část vířivky jednoznačně doporučuji pískovou filtraci. Začínali jsme s látkovou kartuší a komfort údržby i kvalita vody se nedají srovnat. Bazén provozujeme nepřetržitě od roku 2012 bez sebemenších problémů či závad. Jen v pískových filtracích jsme v rámci údržby 2x měnili písek a jednou řešili drobnou netěsnost. Stejně tak chválím Spa Studio za perfektní podklady pro stavební přípravu, za bezproblémovou a rychlou instalaci i za připravenost poskytnout okamžitou radu či servis během provozování.

  Jirka
  Vysočina
 • Spa Studio - prodej venkovních vířivek a plaveckých swim spa

  Nakonec jsem se rozhodl právě pro společnost Spa-Studio na Praze 6. Jejich rozmanitá nabídka vířivek, velký výběr příslušenství, dobré záruky a zkušenosti na trhu přes 10 let - mluví za vše!

  Pavel Šiška
  Praha 9
 • Skvělý způsob relaxace a regenerace po náročném dni především díky kvalitním službám společnosti SPA STUDIO. Již 6 let využívá naše pětičlenná rodina vířivou vanu bez jekýchkoliv problémů. Tuhle volbu mohu vřele doporučit dalším potenciálním klientům.

  Jaroslav Stošek
  Bystřice, okres Frýdek - Místek