Doplňková písková filtrace

U často využívaných van, zejména u van s komerčním provozem, doporučujeme využít také doplňkovou pískovou filtraci. Vany jsou dodávány v ready-to-use nastavení a montáž pískové filtrace nevyžaduje další úpravu.

Zjistit více

Doplňková filtrace UV lampou

U komerčních anebo větších či často využívaných domácích vířivých van se doporučuje doplnit dvousložkovou filtraci ještě o UV lampu. Jedná se o jednoduchý přístroj s emitorem UV záření, které je směřováno přímo do vodního proudu. Ultrafialové světlo dokáže účinně rozložit nukleové kyseliny a zcela vyhubit mikroorganismy, bakterie, viry a plísně.

Zjistit více

Aktivní ozonizátor nebo ionizátor

Ozonizátor, neboli jednotka pro produkci ozonu, slouží k hloubkové dezinfekci vody. Díky mimořádně silným oxidačním účinkům dokáže ozon účinně ničit běžné organické nečistoty. Ozonizátor je zařízení, které vyrábí ozón - trojmocný kyslík.

Zjistit více

Filtrační okruh s baterií filtrů C.M. Systems

Filtrační jednotka se skládá z oběhového, resp. cirkulačního čerpadla a filtrové baterie, skládající se z jednoho až tří kartušových filtrů v závislosti na velikosti vany. Filtrová baterie je vybavena bypass systémem, který umožní filtrovat vodu i v případě ucpání některého z filtrů.

Zjistit více