Flo-Master XP2e

 

Flo-Master XP2e větší průtok s celkovou energetickou účinností.

 

 

Chytré venkovní vířivky Canadian Spa International® – prodejna Spa StudioVysoce výkoné čerpadlo SPA

S čerpadlem Flo-Master XP2e Aqua-Flo nabízí Gecko své vysoce výkonné SPA čerpadlo určené pro dnešní velké vířivé vany, které vyžadují zvýšený průtok. Díky lepší dostupnosti nového XP2e čerpadla mohou výrobci SPA nabídnout svým zákazníkům vyšší celkový výkon a zvýšenou energetickou účinnost.

 

 

fprod_xp2e_col2_en

XP2e čerpadlo zapadá do stejné kategorie jako dosud původní XP2 čerpadlo, ale poskytuje větší průtok než jeho předchůdce a umožňuje SPA používat s více tryskami na jedno čerpadlo. Kromě jiného nabízí svým zákazníkům také zvýšení funkce a další výhody.

Energeticky uvědomělé XP2e čerpadlo umožňuje výrobcům nabízet stejné i vyšší možnosti průtoků a zároveň zlepšit celkovou energetickou účinnost SPA, což snižuje náklady na jejich provoz.

Některé aplikace z XP2e čerpadla mohou umožnit eliminaci přepínání ventilu, který zvyšuje uživatelskou použitelnost a sníží náklady na vybavení.

Výrobci a prodejci SPA s novými Aqua-Flo XP3 čerpadlem Gecko mohou poskytovat svým zákazníkům vynikající hydroterapeutické masáže s nižšími provozními náklady.