Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Flo-Master XP2e

 

Průtoky Flo-Master XP2e větší s celkovou energetickou účinností.

 

 

cerpadlo_xp2e

Vysoce výkoné čerpadlo SPA

S čerpadlem Flo-Master XP2e Aqua-Flo nabízí Gecko své vysoce výkonné SPA čerpadlo určené pro dnešní velké vířivé vany, které vyžadují zvýšený průtok. Díky lepší dostupnosti nového XP2e čerpadla mohou výrobci SPA nabídnout svým zákazníkům vyšší celkový výkon a zvýšenou energetickou účinnost.

 

 

fprod_xp2e_col2_en

XP2e čerpadlo zapadá do stejné kategorie jako dosud původní XP2 čerpadlo, ale poskytuje větší průtok než jeho předchůdce a umožňuje lázně používat s více tryskami na jedno čerpadlo. Kromě jiného nabízí svým zákazníkům také zvýšení funkce a další výhody.

Energeticky vědomé XP2e čerpadlo umožňuje výrobcům nabízet stejné i vyšší možnosti průtoků a zároveň zlepšit celkovou energetickou účinnost lázní, což snižuje náklady na jejich provoz.

Některé aplikace z XP2e čerpadla mohou umožnit eliminaci přepínání ventilu, který zvyšuje uživatelskou použitelnost a sníží náklady na vybavení.

Lázeňští výrobci a prodejci s novými Aqua-Flo XP3 čerpadlem Gecko mohou poskytovat svým zákazníkům vynikající hydroterapeutické masáže s nižšími provozními náklady.