Flo-Master XP3

 

Velká síla pro větší výkon vašeho bazénu.

 

 

Gecko - kvalitní čerpadla pro vířivky Spa-Studio

Nejnovější z Gecko

Čerpadlo Flo-Master XP3 Aqua-Flo je nejnovějším produktem od Gecko. Je určený pro dnešní velké masážní vířivky, které požadují zvýšený průtok. Naše čerpadlo XP3 je speciálně navrhnuté pro menší výrobce, kteří chtějí dodávat svým zákazníkům větší výkon při zachování efektivity.

 

 

fprod_xp3_col2_en

S vyšší dostupností nového XP3 mají ale výrobci nyní širší škálu možností, jak nabídnout zákazníkům vyšší celkový výkon, nižší provozní náklady díky zvýšení energetické účinnosti a snížení nákladů.

Čím větší je množství poskytnutých XP3 čerpadel, tím více mohou výrobci bazénů větší množství trysek na čerpadlo nebo to také eliminuje potřebu přepínacích ventilů, které zvyšují uživatelský komfort lázně a sníží náklady na vybavení.

Vysoký výkon XP3 čerpadla umožňuje výrobcům SPA, kteří využívá nižší amperové čerpadlo a stále mají tytéž průtoky přijaté z vyššího ampérového čerpadla energeticky účinnější lázeň a snižují náklady na provoz vířivých van.

Lázeňští výrobci a prodejci s novými Aqua-Flo XP3 čerpadlem Gecko mohou poskytovat svým zákazníkům vynikající hydroterapeutické masáže s nižšími provozními náklady.