in.ye – přehled

 

Poskytuje optimální výkon a naprostou kontrolu!

 

yt-series-woman

in.ye je perfektním řešením, aby posunul vaši vířivku na vyšší úroveň.

in.ye řídicí systémy jsou navrženy tak, aby dokonale ladily a snadno se instalovaly, jsou spojeny s čerpadly a s příslušenstvím pro SPA všech velikostí a konfigurací.

control-panels-gecko

 

 

 

 

Stejně jako všechny ostatní platformy řady Y Gecko je i in.ye kompatibilní s širokým výběrem klávesnic a samostatně detekuje vybraný model klávesnice.

 

 

web_ye_face

Maximální spokojenost

in.ye kontrolní systémy poskytují optimální výkon a naprostou kontrolu. Díky tomu budete maximálně spokojeni se svou vířivou vanou, a to zejména díky tomu, že získáte mnohem víc než to, co očekáváte od své vířivky.

 

 

web_ye_coteb

in.ye kontrolní systémy otevírají možnosti také k přidání bezdrátového ovládání z mobilních zařízení, vodní sanitaci, audio streaming a další možnosti ke zvýšení kvality lázeňského prožitku.

 

 

web_yt_cotea

K dispozici ve 2 konfiguracích.

in.ye-3 podporuje 3 konfigurovatelné výstupy se 4 kW topným tělesem a standardním 12V světlem. Ideální pro vstupní možnosti vířivky s čerpadlem 1 a 1 nebo se 2 rychlostmi, čerpadlem 2 s 1 nebo se 2 rychlosti, cirkulačním čerpadlem nebo Ozonizátorem.

in.ye-5 podporuje 5 konfigurovatelných výstupů, velké 4 kW topné těleso a standardní 12V světlo. Ideální pro vstupní možnost na mid-range lázní s čerpadlem 1 s 1 nebo se 2 rychlostmi, čerpadlo 2 s 1 nebo se 2 rychlostmi, ventilátorem nebo se cirkulačním čerpadlem nebo Ozonizátorem.

 

 

ye_overview