Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Naše vany nabízí nejlepší technologie ve své třídě. Věříme jejich kvalitě a perfektnímu provedení. Proto ke každému produktu – včetně těch akčních anebo ve výprodeji – automaticky nabízíme zákaznické servisní a záruční pakety na technologii i konstrukci vany.

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje nejdelší záruky na své technologie, motory, pumpy, čerpadla, monolitický samonosný skelet i včetně konstrukce. Rozšířené záruky Extender Warranty získává automaticky každý majitel ke svému paketu. Záruky Extender Warranty se vztahují na všechny nové i výprodejní modely, včetně modelů prodaných v akčním balíčku.

Rozšířené záruky získává automaticky každý zákazník a dle obchodních podmínek se vztahují na všechny nové i výprodejní modely, včetně modelů prodaných v akčním balíčku.