Izolační dno Access Floor ISO+

Spodní část vířivé vany je tvořena vysoce odolným monolitickým dnem z tvrzeného ABS plastu. V kombinaci s tepelně izolační výplní celého dna každé vířivé vany funguje především jako transportní pouzdro, zabraňuje vniknutí hmyzu a hlodavců a skvělé odolává spodní vlhkosti a klimatickým změnám.

Zjistit více
Termokryt pro vířivky Spa studio

Izolační termokryt s ALU Fixed konstrukcí

Kvalitní termokryt zabraňuje únikům tepla z napuštěné vířivé vany a výrazně snižuje provozní náklady. Pro výrobu termokrytu jsou použity speciální extrudované materiály, jejichž izolační schopnost se nesnižuje ani pravidelným namáháním. Jsou aplikovány v dostatečně mocné vrstvě, která zamezí úniku tepla z prostoru vany.

Zjistit více
Spa Studio – opláštění vířivek Iso Plank

Syntetické opláštění ISOPLANK®

Obložení vířivé vany je vyrobeno z vysoce kvalitního syntetického materiálu Isoplank, který je tvořen odolným plastovým jádrem s příměsí inertního silikonu, vyznačujícím se skvělou rezistencí proti povětrnostním vlivům.

Zjistit více

Inteligentní izolace CA®

Technologický prostor van je vybaven efektivní izolací inteligentní pěny s reflexními ALU vrstvami CA G2004 anebo G2010. Díky dokonalé izolací spodního dna a celoplošné izolaci spodní plochy skořepiny se uvnitř technologického prostoru drží kontantní teplota a není nutné vyplňovat ho montážní pěnou.

Zjistit více