Technologický prostor van je vybaven efektivní izolací inteligentní pěny s reflexními ALU vrstvami CA G2004 anebo G2010. Díky dokonalé izolací spodního dna a celoplošné izolaci spodní plochy skořepiny se uvnitř technologického prostoru drží kontantní teplota a není nutné vyplňovat ho montážní pěnou.

Základem tepelné efektivity zařízení, která je základním požadavkem pro zachování nízkých provozních nákladů, je speciální inteligentní pěna CA překryta reflexní dvojitou izolační vrstvou ALU. Ta je díky své tloušťce a schopnosti tvarování použita v opláštění vířivky a jako hlavní izolant přerušuje tepelné mosty i na plošném dně ABS standardě do -50°C.

Izolační schopnosti této pěny v kombinaci se speciální bublinkovou vrstvou uzavřenou z obou stran reflexní vrstvou ALU dotváří v opláštění dokonalou tepelnou prevenci do -50°C. Reflexní fólie na povrchu izolantů mají zásadní schopnost odrážet teplo zpátky na vnitřní plochy skořepiny. Každá strana vířivky a každá technologická část zůstává perfektně přístupná a z hlediska servisu / opravy okamžitě řešitelná.