Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Kvalitní termokryt zabraňuje únikům tepla z napuštěné vířivé vany a výrazně snižuje provozní náklady. Pro výrobu termokrytu jsou použity speciální extrudované materiály, jejichž izolační schopnost se nesnižuje ani pravidelným namáháním. Jsou aplikovány v dostatečně mocné vrstvě, která zamezí úniku tepla z prostoru vany.

Lem termokrytu je k okraji vany uchycen díky ALU Fixed konstrukci a těsně obepíná celý okraj vířivé vany a zabraňuje unikání tepla mezerou mezi vanou a termokrytem. Místa, kde dochází ke složení termokrytu, jsou vybavena pěnovým těsněním a v lomu samotného krytu vytváří izolační lem, který zabraňuje dalším tepelným únikům mezi jednotlivými segmenty termokrytu a zároveň snižuje opotřebování okrajů dílů při skládání termokrytu.