Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Domácí vířivka může nabídnout také blahodárnou aromaterapaii

Domácí vířivka může nabídnout také blahodárnou aromaterapaii

Aromaterapie, nebo požitek z vůně a dotyku je holistická medicína známá již několik staletí. Tento pradávný bioaktivní proces velmi příznivě působí nejen na pokožku, ale také na dýchací cesty. Éterické vůně mají schopnost proniknout hluboko do organismu díky umocnění z několika stupňů smyslového vnímání.

Každá moderní vířivá vana by již měla být vybavena schopnosti vlastní aromaterapie. Naše společnost doporučuje používat do vířivých van pouze vonné esence na neolejové bázi s nejlepší možnou schopností vonné bioaktivity. Jedná se o speciální krystalické či tekuté substance, které se velmi rychle rozpustí v horké vodě a vodní lázeň dokáží velmi intenzivním způsobem provonět.

Velmi podstatné je zdůraznit to, aby po určité době tyto esenciální vonné látky z vířivé vany zcela vymizely a zůstala po nich pouze minimální zbytková organická stopa. Vířivá vana se pak prostřednictvím ozonizačních a filtračních technologií sama vyčistí a vodní lázeň pak může být opět připravená na klasickou vodní masáž.