Veliká vířivka nebo malý bazén? Luxusní kombinace obojího aneb SWIM SPA

V tomto krátkém článku bychom rádi pohlédli na SWIM SPA jako na individuální a sobě vlastní zařízení. Skutečně se nejedná o nějakou kombinaci vířivky a bazénu, nebo dokonce miniaturního bazénku, který nenabízí ani hloubku ani délku.

Jako studiový příklad jsme si pro Vás vybrali jedinečný a královský model NAUTILUS XXL a ve stručnosti Vám popíšeme jeho výhody a slabé stránky. V koncepci SWIM SPA se může jednat o samostatný bazén s proti proudovým a masážním systémem, nebo nezávislou kombinaci bazénu a vířivé vany. Existuje několik různých variant velikostí a tvarů, většinou jsou si však všechna SWIM SPA příbuzná svou šířkou a hloubkou.

Pro bazénovou část je nejdůležitější dostatečná plavecká šíře a bazénová hloubka. Jako novinku uvedla Canadian Spa pro rok 2013 jeden z nejhlubších a nejkomplexnějších kombinovaných plaveckých a masážních domácích center NUTILUS XXL. Tento obrovitý a nejhlubší koncept je superluxusní kombinace vířivky a bazénu. Prohloubená a dokonalá část SPA nabízí vířivou vanou a druhá bazénová zase špičkový hluboký bazén s regulovaným protiproudem a bezpříkladnou technologickou výbavou a zpracováním.

Tento královský model doporučujeme jako alternativu místo venkovního bazénu k celoročnímu využití bez kompromisů.