Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Vaše venkovní vířivka i swim spa v zapuštěné variantě kdekoliv u Vašeho domu - vířivé bazény Canadian Spa International®

Vaše vířivka i swim spa v zapuštěné variantě kdekoliv u Vašeho domu

Jako nejestetičtější variantu bychom Vám rádi představili situaci kdy je Vaše vířivá vana zcela zapuštěná v exteriérovém prostředí kdekoliv na kterémkoliv místě u Vaše domu, nebo v zahradě. V takových případech se jedná o pohledově nejhezčí možnou variaci a současně nejšetrnější uložení vířivky v přírodě.

Varianta úplného zapuštění  nejen že esteticky nenarušuje své okolí, ale ani výhled a tím se stává nejen nádherným, ale také funkčním doplňkem svého okolí. Omezení pro takové uložení je pouze technické a je potřeba vytvořit určité technologické ohledu aby vířivá vana v tomto svém usazení fungovala dlouhodobě a s minimálním nárokem na servisní zásahy.

Schopnost servisu a doporučené preventivní roční kontroly musí být zachována vždy s ohledem na konkrétní technické a elektrické požadavky vířivé vany a v neposlední řadě je také bezpečnost užívání. Zapuštěnou variantu doporučujeme všem klientům, kteří mají dostatečný prostor pro přípravu a exteriér náročný na nadzemní rušivé elementy.