Spa Studio - Vířivka jako provozně dostupné domácí lázně kdykoliv a kdekoliv - vířivá vana Orca

Moderní vířivou vanu současnosti je možné využívat každý den v každém ročním období. Díky vysoce inteligentnímu systému řízení a možnosti vzdálené kontroly je její provoz velmi efektivním způsobem chodu optimalizována a tím jsou energetické nároky sníženy na minimum.

Proto je možné si vířivou vanu užívat kdykoliv a kdekoliv bez velkých finančních rozdílů. Co může ekonomii vířivé vany do jisté míry ovlivnit je velikost vířivé van samotné, tedy kapacita. Dále může být na provozu zohledněno také to, kde a na jakém místě vířivá vana stojí, máme nyní na mysli, zda je vířivka postavena na větrném místě, nebo v zátiší v tzv. suchém stání.

Doporučujeme upřednostnit vyhlídku z vířivky, její praktičnost a propojení s exteriérem nad mylnou představou levnějšího provozu. Vířivá vana nové generace by v dnešním provedení měla být izolována nízkoenergetickým způsobem s maximálním důrazem na efektivitu soudržnosti vlastního tepla. Pokud budete svou vířivou vanu usazovat do vnitřního prostředí, je prakticky zbytečné se nad otázkou ekonomie provozu vůbec zamýšlet. Náklady budou v takovém případě eliminovány o náklady za topení a lze počítat pouze s náklady za udržovací technologie na průběžnou filtraci a synchronizované čištění.