Canadian Spa International®: Jak s vířivkou dokonale využít malý prostor? Vířivá vana Enna

Nemáte dostatečně velkou zahradu pro umístění velké vířivky? Nevadí, k dispozici jsou i vířivky malé určené pro 2 nebo 3 osoby. S malou vířivkou a několika doplňky si můžete vytvořit dokonalé domácí lázně. Níže vám ukážeme, jak na to.

S vířivkami značky Canadian Spa International® si doma můžete vytvořit dokonalé lázně, a to i v případě, že máte k dispozici jen malý prostor. I malé vířivky totiž nabízejí dostatek prostoru pro dokonalou relaxaci a mají prvotřídní vybavení. Pohodlně v nich mohou relaxovat 2 nebo 3 osoby a postačí vám i malá předzahrádka nebo terasa.

Vytvořte si soukromí

Ať už máte vířivku umístěnou na terase nebo na předzahrádce, pro svou relaxaci pravděpodobně budete vyžadovat klid a soukromí. Toho jednoduše docílíte zakrytím zábradlí savanskou trávou, rákosem nebo jinými materiály. Pokud si přejete vytvořit oddělený koutek, velmi dobře poslouží také paravan.

Ozdobte okolí rostlinami

Rostliny vždy působí uklidňujícím dojmem. V létě můžete okolí vířivky ozdobit například rostlinami, které kvetou a krásně voní. Vše ideálně doplňte stále zelenými rostlinami, které budou zdobit okolí vířivky i během chladnějších dnů. Květin a zelených rostlin zkrátka nikdy není dost.

Rovná plocha

Než na zahradu, terasu či balkon umístíte venkovní vířivku, ujistěte se, že ji pokládáte na rovnou plochu. Zejména na zahradách bývají plochy trochu z kopce. Zajistěte proto, aby vířivka stála rovně a mohla být maximálně efektivně využívána.

Ploty z rostlin

Vašemu soukromí dodají také rostlinné ploty, které opět zpříjemní atmosféru ve vířivce. Velmi dobře tomuto účelu poslouží jalovce. Velmi příjemnou atmosféru vám může poskytnout i pnoucí se vinná réva.

Možností, jak zútulnit okolí vířivky a mít k dispozici dokonalé domácí lázně je zkrátka mnoho. Rostliny a soukromí by ale rozhodně neměly chybět.