Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Plníme Vaše přání a přinášíme Vám automatické dopouštění vody Dosing System kompatibilní pro vířiky i swim spa

Pro zvýšení autonomního užívání a méně starostí s dopouštěním a hlídáním vody nyní nabízíme unikátní sestavu technologie, která Vám bezpečným způsobem zajistí stálou úroveň vodní hladiny. Automatické dopouštění vody je možné instalovat do jakéhokoliv modelu vířivé vany nebo swim spa a vytvořit tak pomocí hladinových senzorů nepřetržitý zdroj čisté vody do požadované úrovně.

Tato technologie je vhodná do všech zařízení, která jsou často užívána a to především i přes velmi sluneční dny, kdy bývá odpar vody nejvyšší.  Dopouštění vody je bezhlučné, plynulé a bezpečné a lze jej doinstalovat i do zapuštěných variant, nebo dodatečné do jakéhokoliv našeho i používaného modelu. Snažíme se i nadále o to, aby Vám naše produkty a doplňky nejen přinášeli krásné společné chvíle a radosti, ale také o to, aby Vám nepřidělávali další starost a zlehčovali Váš život.

Děkujeme Vám za důvěru.

Jan Mikisek CEO for Czech republic