Snažíme se být součástí Vaší cesty ke štěstí. Inspirujeme se jednoduchými a přitom základními věcmi v životě každého člověka, jako je ranní vycházející slunce, hudba která Vám oživí den a nebo noční obloha s hvězdami. Snažíme se Vám přinášet zážitky, které Vám přinesou radost a potěšení a v nejlepším případě, které Vás posílí. Snažíme se Vám přinášet štěstí. Proto jsme se rozhodli, že se pokusíme propojit pocity mezi vířivou vanu a čas strávený ve venkovním prostoru například i vedle Vaší vířivky, nebo bazénu swim spa.  Zahradní nábytek MYFACE je značkou, která přesahuje venkovní nábytek jako takový a přináší nejnovější design a prvotřídní materiály v takových produktech, které v tomto oboru hledají jen s těží srovnání.

Zcela individuální vkus a osobnost je vtisknut do každého produktu našeho nábytku a utváří tak naprosto jedinečnou přidanou hodnotu každému svému potenciálnímu majiteli, kterou považujeme za posvátnou.

Pohodlí, inovace, design a nejlepší materiály Vám poskytnou výjimečné fyzické i emoční potěšení, na kterém se můžete spokojeně nasnídat, relaxovat se svými přáteli, nebo večeřet se svou rodinou.

Takto vidíme venkovní svět my..