Hledali jsme nejvýhodnější způsob, jakým by bylo možné propojit užívání venkovní vířivé vany nebo SWIM SPA s úsporným bydlením. Nacházíme se v době neustálého zdražování elektrických energií a pro některé zákazníky je právě otázka energetické náročnosti našich produktů zcela zásadní.

Venkovní vířivky a SWIM SPA se stále více stávají součástí českých domácností a právě nízké provozní náklady, úspora za vodu, desinfekci, samočistící systémy a snadná údržba jsou základními faktory při výběru těchto produktů.

Vytvořili jsme limitované edice vířivých van a SWIM SPA s bonusovou výbavou ECO Energy System, která dokáží snížit provozní náklady zařízení o 70%. Jedná se o přidané inovativní technologické parametry a softwarové úpravy, které Vám umožní napojení takového modelu na alternativní zdroj tepla, jako jsou například fotovoltaické systémy, nebo tepelná čerpadla. Naše produkty jsou testované a certifikované, nejedná se o domnělé, nebo matoucí údaje s energetickým rozpočtem.

S pakety ECO Energy SYS se snažíme podporovat enviromentální cesty a zodpovědně se vydáváme směrem udržitelných a obnovitelných zdrojů.

Největší úspora energií se projeví především u těch zařízení, která jsou umístěna ve venkovním prostředí a provozována po dobu zimních nebo chladných měsíců.

Prohlédněte si všechny naše modely ZDE