V tomto článku bychom se rádi věnovali názoru na malé a úzké nebo rohové vířivé vany. V minulosti jsme byli svědky určitých dispozičních omezení právě u malých nebo úzkých modelů. Jednalo se především o nepřizpůsobitelnost forem na vetší nebo objemnější klienty. Největším problémem tedy u méně rozměrných vířivých van byla nízká hloubka formy a nedostatečné ergonomie a výbava.

Zjednodušeně řešeno, pokud se jednalo například o vyššího nebo subtilnějšího klienta, nebylo jednoduché pro něj najít správný model. Od roku 2012 jsme se začali věnovat právě vývoji individuálních forem a to takovým způsobem, abychom byli schopni vytvořit rozměrově menší vířivé vany, které budou nabízet několik úrovní sezení, vysoce komfortní a bezpečný vnitřní prostor, rafinovaný design s praktickými prvky a naprosto pohodlný pohyb pro vstup a výstup každé osoby ve vířivce.

Velmi upozaďované téma je právě bezpečnost a volný pohyb uvnitř vířivé vany. Většina výrobců se již jen opakuje a napodobují se vlastnosti forem, které jsou i zcela neslučitelné s anatomií a fyziologií lidského těla.

Rostoucí zájem o naše menší modelové řady neustále stoupá, právě díky moudrosti forem jako takových. Funkcionalita, výkon a kvalita jsou naprostou samozřejmostí u všech našich modelů. Otázkou na každého z Vás je, jak se Vám bude z vířivé vany vylézat, když zestárnete, když Vás budou bolet záda, dostaví se náhle problémy s mobilitou, s chůzí… co když se zraníte, nebo budete trpět nadváhou..  to vše a mnohé další je realita a život s vířivou vanou.

Malá vířivka Corall je nejen výjimečná ale i velice oblíbená

Dnes nabízíme pro každého našeho zákazníka optimální řešení, máme úžasné modely pro osoby s nižší výškou, pro osoby velmi vysoké, nebo klienty s nadváhou či s pohybovým omezením. Nebo naprosto jedinečný malý model Corall pro 2-3 osoby, který od svého uvedení na evropský trh konkurenci nemá.

Výjimečnost našich modelů, například u zmiňovaného modelu Corall, je skryta v jednoduchém a zároveň magickém designu, otevřeném vnitřním prostoru a komplexnosti masáží. Jedná se totiž o naprosto konzistentní model, který dnes poskytuje nejen velmi komplexní masážní pakety, ale svému majiteli nabízí také individuální prvky, které již nemusíme hledat pouze na velkých vanách.

Prohlédněte si modely CORALL a MANTA, případně vybírejte z našich dalších modelů ZDE.