Canadian Spa International® - Luxusní malá vířivá vana jako funkční doplněk v interiéru na několik způsobů - Spa Studio

Pokud uvažujete o zakoupení menšího modelu vířivé vany a ani přesto nemáte možnost uložení do exteriéru buďto z důvodu chybějícího prostoru, nebo intimity je možné si vybrat i z několika menších modelů. Mezi nejmenší modely z naší nabídky patří samozřejmě i vířivá vana Lara Mini.

Tento špičkově vybavený model je vybaven nejen velmi výkonným masážním systémem, a dalšími doplňky zpříjemňující vodní koupel, ale fascinující je zejména jeho vnitřní anatomický prostor, který je minimalizován do nejmenších vnějších rozměrů se zachováním maximálního možného komfortu ve své třídě.

Právě díky rozměrům je možné s vířivkou snadno manipulovat, nebo ji usadit i do jinak omezených vnitřních dispozic Vašeho domu. Díky přesunutí technologií do tří stran je možné vířivou vanu také zapustit do podlahy a to částečně nebo zcela pod úroveň okraje skeletu. TV případě zapuštěných variant je nutné o vířivce již předem znát veškeré technologické detaily a počítat s již konkrétním modelem do zápustné šachty.

Taková technologická a současně servisní šachta musí poté splňovat i určité ohledy na údržbu a servis okolo vířivé vany. Při dodržení všech technologicko-servisních požadavků se pak s dlouhodobým užíváním vířivé vany pojí radost ze zážitků a bezproblémový chod všech technologií se snadnou a praktickou provozní údržbou.