Plavecké SWIM SPA Octopus s protiproudem jako komplexní domácí plavecké sportoviště

Královský plavecký model SWIM SPA OCTOPUS je možné umístit do kteréhokoliv místa s poměrně nevelkými nároky na prostor. Tento super sportovní plavecký model nabízí jedinečný systém plaveckého proti proudu s regulací tlaku a směru vodního proudu.

Jednoduchý a vysoce efektivní otočný kloub uvnitř tryskové hlavice Typhoon vytváří nejen trychtýřový proudnicový efekt, ale díky třem plaveckým tryskám ve dvou pracovních liniích si tak může i plavecky slabší jedinec pohodlně zaplavat bez nepříjemného efektu turbulence. Tento efekt má tendenci svého plavce doslova vysunovat z plavecké osy.

Každý jednotlivý chrlící element TYPHOON totiž propojuje svůj výtlačný proud s ostatními a díky tomu vzniká objemný vodní sloup, který maximální vodní plochou odtlačuje svého plavce na hrudi. Osoby s lehčí fyzickou konstitucí si mohou i proud směrovat s možností částečného nadlehčování. Tento jednoduchý a současně velmi inteligentní systém funguje velmi efektivně a díky tomu je možné si své plavání užít nejen jako vrcholový sportovec, ale i jako rekreační plavec.

Pro komplexnost cvičení doporučujeme zakoupení SPORT SWIM KITu, který pomocí gumových fixů rozvíjí a posilňuje celé tělo, zejména, paže, záda a ramena. Pro osoby s nadváhou je velice vhodné vodní cvičení, jako je vodní chůze proti proudu. SWIM SPA Octopus si můžete volně postavit do zahradního exteriéru, nebo zapustit do vnitřní stavby domu. Velmi pěkné je částečné zapuštění například v lehce svažitém terénu a estetické i funkční propojení s okolní zahradou.