Showroomy – omezení provozu: 24. – 29. 1. bude pobočka Mladá Boleslav z důvodu probíhajícího školení zavřena – schůzky možné na dotaz (+420 725 075 639). Děkujeme za pochopení..
Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Pokud pracujete v kanceláři nebo sedíte celý den za pokladnou, pravděpodobně to znáte. Bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolesti zad, atd. Při sedavém zaměstnání musíte svému tělu ve volném čase poskytnout zvýšenou péči. Neměla by chybět přirozená chůze (ideálně několik km denně) a samozřejmostí by mělo být uvolňování svalů.

Lidské tělo zkrátka není uzpůsobeno tomu, aby celý den bylo ve stejné poloze. A právě proto mají lidé pracující v kancelářích mít možnost se několikrát denně projít. Ve skutečnosti ale této možnosti využívá málokdo a mnohdy je v daném zaměstnání tolik práce, že to ani není možné. Předcházet zdravotním problémům ze sedavého zaměstnání je ale možné. Pomůže vám i vlastní venkovní vířivka.

Dnešní vířivky nabízí dokonalou možnost hydromasáže, která vám pomůže s uvolněním ztuhlých svalů, ať už sedíte celý den u počítače nebo u pokladny a téměř celý den skenujete čárové kódy zboží. Díky nastavení trysek a proudění teplé vody dochází k efektivní masáži nejvíce namáhaných svalů a jejich prohřívání do hloubky. Svaly se po pobytu ve vířivce dokonale uvolní a nepříjemná bolest zad ve většině případů zcela odezní.

Vířivka navíc stimuluje produkci endorfinu, hormonu štěstí. Při pravidelném pobytu v ní tedy budete celkově spokojenější a šťastnější. Pokud vás navíc trápí denní starosti nebo máte v práci stresující prostředí a špatně se vám spí, pobyt ve vířivce toto nepříjemné psychické napětí do značné míry eliminuje. Relaxaci a hydromasáž můžete také okořenit náladovým světlem. A co navíc můžete očekávat od vířivých van značky Canadian Spa International®? Především oceníte jednoduché a intuitivní ovládání, tichý chod, snadnou údržbu a nízké provozní náklady.