Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Pokud pracujete v kanceláři nebo sedíte celý den za pokladnou, pravděpodobně to znáte. Bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolesti zad, atd. Při sedavém zaměstnání musíte svému tělu ve volném čase poskytnout zvýšenou péči. Neměla by chybět přirozená chůze (ideálně několik km denně) a samozřejmostí by mělo být uvolňování svalů.

Lidské tělo zkrátka není uzpůsobeno tomu, aby celý den bylo ve stejné poloze. A právě proto mají lidé pracující v kancelářích mít možnost se několikrát denně projít. Ve skutečnosti ale této možnosti využívá málokdo a mnohdy je v daném zaměstnání tolik práce, že to ani není možné. Předcházet zdravotním problémům ze sedavého zaměstnání je ale možné. Pomůže vám i vlastní venkovní vířivka.

Dnešní vířivky nabízí dokonalou možnost hydromasáže, která vám pomůže s uvolněním ztuhlých svalů, ať už sedíte celý den u počítače nebo u pokladny a téměř celý den skenujete čárové kódy zboží. Díky nastavení trysek a proudění teplé vody dochází k efektivní masáži nejvíce namáhaných svalů a jejich prohřívání do hloubky. Svaly se po pobytu ve vířivce dokonale uvolní a nepříjemná bolest zad ve většině případů zcela odezní.

Vířivka navíc stimuluje produkci endorfinu, hormonu štěstí. Při pravidelném pobytu v ní tedy budete celkově spokojenější a šťastnější. Pokud vás navíc trápí denní starosti nebo máte v práci stresující prostředí a špatně se vám spí, pobyt ve vířivce toto nepříjemné psychické napětí do značné míry eliminuje. Relaxaci a hydromasáž můžete také okořenit náladovým světlem. A co navíc můžete očekávat od vířivých van značky Canadian Spa International®? Především oceníte jednoduché a intuitivní ovládání, tichý chod, snadnou údržbu a nízké provozní náklady.