Tři mladé hrdinky, tři velké sny a jedna soutěž, která může být jízdenkou na cestě za jejich splněním. To je výchozí moment nové české romantické komedie Cool Girl!, kterou nyní na motivy stejnojmenné knihy Leny Valenové natáčí debutující režisér Jeremy Tichý. Natáčení bude probíhat do začátku prosince 2022 a SPA-Studio® mohlo být u toho. S premiérou filmu se počítá na jaře 2023.

Klavíristka Anet, atletka Marta a tanečnice Tina stojí na startovní čáře dospělých životů s rozdílnými rodinnými či milostnými problémy. Každá z trojice dívek se přihlásí do soutěže Cool Girl s vírou ve vítězství. Postupně však zjišťují, že k tomu, aby si člověk uvědomil svou hodnotu, je především třeba věřit v sebe sama.

Tolik k nově vznikajícímu snímku prozradili jeho tvůrci. Film Cool Girl! vzniká na motivy stejnojmenné knihy Leny Valenové, která je společně s režisérem filmu Jeremym Tichým podepsána pod scénářem. Romantická komedie je celovečerním producentským debutem Roberta Cejnara, kterého si diváci mohou pamatovat jako představitele hlavní role ve filmu Jiřího Vejdělka Něžné vlny.

 

Diváci se můžou těšit na dokonce tři konce tohoto filmu. Tvůrci představí alternativy pro případ, že soutěž vyhraje každá ze tří dívek. To, které finále je čeká, však zjistí diváci až při sledování v kinech.

Cílové skupině filmu odpovídá i herecké obsazení. V hlavních rolích se objeví známé české influencerky – Anna Šulcová, Kristýna Kotianová a Dominique Alagia.

Po jejich boku se pak objeví řada zkušených českých herců, mezi nimi například Jan Šťastný, Filip Blažek, Sabina Laurinová, Kateřina Brožová nebo Zuzana Skopálová.

Více fotografií naleznete zde.