Zcela bez nadsázky si dovolíme říci, že Ples jako Brno je jednou z nejprestižnějších společenských akcí na jižní Moravě. Vážení hosté tráví večer v okouzlujícím industriálním prostoru Fait Gallery v překrásném vizuálním pojetí a v obklopení luxusního cateringu z vybraných delikates a specialit.

Organizátorům se na tomto 10. jubilejním ročníku podařilo vytvořit společenskou událost, která byla jedinečná v každém detailu! Návštěvníky zde čekala výjimečná sestava nejen z dokonalého uměleckého programu mnoha oblíbených pěveckých hvězd, ale také z hvězdné zážitkové gastronomie. Celý galavečer byl fantastickým způsobem dokreslován i vizuálními efekty a dotvořen překrásně elegantní společenskou květinovou výzdobou.

Jedinečnou byla také myšlenka dobročinné společenské dražby, která pomáhá třem různým nadačním fondům. Za dobu své existence přispěla částkou vyšší než jak 10,5 milionů korun a jen tento rok přesáhl výnos z aukcí částku vyšší než 2,5 milionů korun, které doputují těžce nemocným dětem a osamoceným seniorům.

Je nám velkou ctí, že jsme mohli být partnery tohoto jubilejního desátého ročníku. Proto jsme spolupráci pojali velkolepě a s vděčností jsme mohli váženým hostům plesu představit jednu z našich novinek a to designově výjimečný model vířivé vany Marlin Geometric od výrobce Canadian Spa International®. Tato vířivá vana je novinkou roku 2023 a její největší chloubou je ohromující síla masáží a zcela unikátně funkční vnitřní design formy, který opticky až ohýbá realitu. Tento model pro návštěvníky plesu zamířil jako první právě do Brna a to z největší evropské francouzské výstavy Piscine Global Europe 2022 v Lyonu.

Vířivá vana, která v tento oslnivý večer zazářila na červeném koberci tak trochu jako naše „celebrita“, byla umístěna do brněnské expozice našeho showroomu v Brně – Kohoutovicích. Na tomto místě bude ozdobou naší stále expozice, kde bude moci svou výjimečnost i nadále prezentovat všem brněnským zákazníkům.

Děkujeme za tuto krásnou společenskou událost, které jsme mohli být součásti a srdečně Vás zveme do našeho showroomu SPA STUDIO v Brně – Kohoutovicích.

 

Petr Korytar

Regionální manažer SPA STUDIO – Brno